°C

Pondelok, 6. apríl 2020. Meniny má Irena, zajtra Zoltán.

Známa Slovenka sa stala prvýkrát mamou: To je ale rozkošné dievčatko!

Tatiana Žideková
Tatiana Žideková
Zdroj: Instagram T.Ž.
17.07.2019 10:30

MARTIN - Známa slovenská influencerka Tatiana Žideková (25) sa stala po prvý raz mamou. Svojmu priateľovi Michalovi Mravcovi priviedla na svet dcérku. Samotná milovníčka pohybu a fitnes už niekoľko dní avizovala narodenie dcérky, no tej sa na svet veľmi nechcelo.


Tatiana Žideková je jedna z mála známych tvárí, ktoré sa o svoje súkromie bez problémov delia s fanúšikmi. Posledné dni zaplavovali instagramové konto krásnej Slovenky najmä príspevky týkajúce sa čakania na príchod dcérky na svet. Milada, ako ju familiárne s partnerom volali, keď bola v brušku, si však dala na čas.

Dcérka Tatiany Židekovej si dala načas.
Známa Slovenka sa stala
Zdroj: Instagram T.Ž.

Už niekoľko dní pred pôrodom chodila kráska na kontroly k lekárovi, no ten ju zakaždým otočil vo dverách, že ešte nie je čas. Termín mala Táňa v nedeľu 14. júla a hoci sa maličkej predtým von nechcelo, druhý víkendový deň už zbalila tašku a šla do nemocnice. Pri Táni bol po celý čas aj jej partner. 

Hoci dievčatko termín nedodržalo a kontrakcie neprichádzali, Táňa už v martinskej nemocnici ostala a čakala. Napokon sa dievčatku predsa len uráčilo vypýtať sa na svet a v utorok večer už brali sympatickú influencerku na sálu. Dcérka sa narodila 16. júla a dali jej meno Vanesa. Obaja šťastní rodičia sa pochválili fotkou s dievčatkom na sociálnej sieti.

„Tak a uz sme traja. Najkrajší pocit v mojom živote. Mať pri sebe tohto úžasného muža a držať v náručí našu malú žabku... Asi k tomu nechcem ani nič iné písať. Momentálne som najšťastnejšia žena pod slnkom. A ďakujem, že je všetko v poriadku a že sme všetci zdraví. Inak, Vanesa sa narodila o 22:18 s váhou 3200 g a meria 50 cm," napísala čerstvá mamička na svoj instagramový účet.

Na pôrod malej Vanesky nečakali len rodičia Tatiana Žideková a Michal Mravec, ale aj mnohí fanúšikovia influencerky.
Známa Slovenka sa stala
Zdroj: Instagram T.Ž/M.M.

Svoje šťastie a vďaku svojej láske vyjadril aj otec malej Vanesky. Nezabudol sa poďakovať ani lekárom: „Tento náš malý zázrak zavítal medzi nás včera večer o 22:18. Na sále sme boli asi do 01:00 a celú noc sme od nadšenia a zvedavosti nespali. Láska, pôrod si zvládla bravúrne, si skutočne silná žena. Pán profesor, pani doktorka, sestričky a pôrodné asistentky, ďakujeme za Vašu profesionalitu, ľudskosť, ústretovosť a úsmev na tvári. Klaniam sa Vám po samú zem. Táňa, ďakujem Ti, že si živá a zdravá a ďakujem, že si nám túto radosť priviedla živú, zdravú a krásnu po tebe do tohto sveta." Čerstvým rodičom srdečne blahoželáme.

Michal Mravec sa ako čerstvý otec nezabudol svojej láske Tatiane poďakovať za krásnu dcérku.
Známa Slovenka sa stala
Zdroj: Instagram T.Ž/M.M.


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články