Ťažká strata známeho markizáka: Náhla smrť otca! | Topky.sk

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

Ťažká strata známeho markizáka: Náhla smrť otca!

Peter Brajerčík.
Peter Brajerčík.
24.05.2019 10:30

KOLINOVCE - K hercovi Petrovi Brajerčíkovi (32) neodmysliteľne patrí jeho srdečný úsmev, ktorý poznajú najmä diváci obľúbeného komediálneho seriálu Horná Dolná, kde stvárňuje Lacka Frlajsa nešťastne zamilovaného do miestnej krčmárky. V súkromí však momentálne prežíva veľkú bolesť.


Peter Brajerčík už roky hviezdi v úspešnom markizáckom seriáli Horná Dolná, ale aj na divadelných doskách. V súkromí je šťastne ženatý s hereckou kolegyňou Ivanou Kuxovou, ktorú po niekoľkoročnom vzťahu požiadal o ruku a dvojica sa o dva dni neskôr zosobášila v romantickom Paríži. Ivana a Peter sú dnes už rodičmi trojročného Felixa a len pred pár mesiacmi sa ich rodina opäť rozrástla.

Ťažká strata známeho markizáka:
Zdroj: TV MARKÍZA

Žiaľ, život nie je iba o šťastných okamihoch a niekedy prináša aj smútok. To je aj prípad sympatického herca, ktorý sa momentálne musí vyrovnať aj s bolestivou stratou. Z jeho života totiž náhle odišiel milovaný otec (†55), s ktorým si boli veľmi blízki.

Ťažká strata známeho markizáka:
Zdroj: Facebook P.B.

Hercovi vyjadrujeme úprimnú sústrasť.


Galéria

Peter Brajerčík. Peter Brajerčík tvorí je Peter Brajerčík sa momentálne Petrovi Brajerčíkovi a Ivane Peter Brajerčík hviezdi v Petra Brajerčíka večne vídať

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: TV Markíza, Facebook P.B., Instagram P.B.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články