Nedeľa, 26. september 2021. Meniny má Edita, zajtra Cyprián.

Nečakaný krok Silvie Lakatošovej: Miss Universe, ako ju poznáme, skončila... TOTO je dôvod!

Silvia Lakatošová
Silvia Lakatošová
Zdroj: Jan Zemiar
15.05.2019 05:45

BRATISLAVA - Tak tomuto sa povie naozaj nečakaný krok! Súťaže krásy sú u nás aj po rokoch považované za mimoriadne prestížnu udalosť, ktorú si nenechá ujsť množstvo dievčat, ktoré bažia po korunke kráľovnej krásy. Tohtoročná Miss Universe Silvie Lakatošovej (45) však bude ešte špeciálnejšia. Naša posledná federálna Miss po prvýkrát spojí české krásky so slovenskými!


Prehliadka krásy, pompéznosti a opätovné spojenie Slovenska a Česka. Tak bude tento rok vyzerať vrchol prestížnej Miss Universe. Silvia sa totiž rozhodla prikývnuť na ponuku od našich susedov, aby súťaže spojili. „Áno, je to tak. Oslovila ma česká strana, keďže okrem riaditeľky súťaže som aj poslednou federálnou Miss. Tejto nápad ma hneď oslovil," povedala nám brunetka, keď sme sa zaujímali, čo je pravdy na tom, že sa súťaže miss spoja.

„Finalistky budú v rovnakom počte z oboch krajín. Každá si potom zvolí svoju samostatnú kráľovnú, víťazku, ktorá bude svoju krajinu reprezentovať na svetovom finále," vysvetlila nám, keď sme pýtali, či bude víťazka jedna spoločná. Pomyselnú česko-slovenskú kráľovnú si hlasovaním potom zvolia diváci.

Silvia Lakatošová prijala nečakanú ponuku od českých susedov a na základe vlastníctva rovnakej licencie súťaž Miss Universe tento rok spoja.
Nečakaný krok Silvie Lakatošovej:
Zdroj: Jan Zemiar

Miss Universe 2019 ovládne spojená československá krása!
Nečakaný krok Silvie Lakatošovej:
Zdroj: Jan Zemiar

„Zvolia si svoju víťazku hlasovaním medzi českou a slovenskou výherkyňou. Tá dostane síce "len" symbolický titul Československej kráľovnej krásy, keďže sme už oddelení, no zato sa môže tešiť na skutočne exkluzívny konktrakt v hodnote tisícok eur," povedala Silvia, ktorá nám dych berúce číslo aj prezradila, no rozhodli sme sa ho zverjeniť neskôr, keď budú známe aj ďalšie detaily. Nádejné kráľovné krásy sa teda naozaj majú tešiť, s prípravami by však dlho otáľať nemali. Slovenský kasting prebehne už v júni!

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Silvia Lakatošová Silvia Lakatošová prijala nečakanú Miss Universe 2019 ovládne Silvia Lakatošová už zahájila

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články