Bohyňa Lakatošová v plavkách: Skvelé telo a... Aha, bradavky! | Topky.sk

Utorok, 15. október 2019. Meniny má Terézia, zajtra Vladimíra.

Bohyňa Lakatošová v plavkách: Skvelé telo a... Aha, bradavky!

Silvia Lakatošová
Silvia Lakatošová
Zdroj: Jan Zemiar
18.06.2019 11:00

KRÉTA - Len pred desiatimi dňami vybrala riaditeľka súťaže Miss Universe Slovakia Silvia Lakatošová (45) šesť tých najkrajších a najsúcejších dievčat na zisk korunky krásy. Tento ročník má byť česko-slovenský, čo však ostáva nezmenené, je sústredenie v zahraničí. Brunetka vzala svoje zverenkyne na Krétu, pričom nielen ony, ale aj ich mentorka si užívala slnečné lúče a more.


Hoci prešlo už dvadsaťšesť rokov od jej víťazstva v súťaži Miss, aj dnes sa môže Silvia Lakatošová pochváliť sexi postavičkou a pokojne konkurovať svojim zverenkyniam. Už mnoho rokov je riaditeľkou súťaže Miss Universe a vyberá tie najkrajšie dievčatá, ktoré si zaslúžia získať korunku krásy a titul tej naj.

Ani tento rok nie je výnimkou, hoci predsa len má jednu zásadnú zmenu. Spomedzi prihlásených vybrala porota len 6 dievčat, pričom druhá polovica finálového tucta sú Češky. Riaditeľka súťaže vzala adeptky na víťazstvo na sústredenie do Grécka. Krétu tak ovládla krása a zahanbiť sa nedala ani samotná Lakatošová, ktorá predviedla postavičku ako lusk. Po kúpeli v mori, ktoré však zrejme nebolo najteplejšie, vykúkali Silvii spod plaviek bradavky. Napriek tomuto detailu však brunetke úsmev z tváre nezmizol.

Silvia Lakatošová si užíva slnečné lúče a more na Kréte.
Bohyňa Lakatošová v plavkách:
Zdroj: Profimedia

Bohyňa Lakatošová v plavkách:
Zdroj: Profimedia

Páči sa vám postava Silvie Lakatošovej?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 2689Galéria

Silvia Lakatošová Silvia Lakatošová si užíva Napriek presvitajúcim bradavkám sa Riaditeľka Miss Universe Silvia Silvia Lakatošová vybrala spoločne

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Ján Zemiar, Profimedia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články