°C

Utorok, 31. marec 2020. Meniny má Benjamín, zajtra Hugo.

Česko a Slovensko majú svoju kráľovnú krásy: TOTO je ona!

Česko a Slovensko spojila súťaž krásy - poznajú svoju kráľovnú!
Česko a Slovensko spojila súťaž krásy - poznajú svoju kráľovnú!
Zdroj: Jan Zemiar
26.08.2019 05:45

PRAHA - Tento ročník súťaže krásy bol skutočne výnimočný. Nie kvôli súťažiacim, tie oplývajú krásou vždy. Tohtoročnú kráľovnú však porota vyberala z dievčat pochádzajúcich rovno z dvoch krajín. Česká Miss a Miss Universe Slovensko sa spojili, aby spoznali tú naj a priamy prenos z pražského Karlína priniesol novú miss!


Posledná augustová nedeľa bola pre 12 dievčat z Česka a Slovenska plná očakávaní. Každá z nich sa chcela stať kráľovnou krásy. No korunku si mohlo odniesť len pár z nich, a tú najvzácnejšiu jedna jediná. Celým večerom sprevádzal Libor Bouček a mladé dámy sa aj v rozhovore s ním snažili zaujať nielen divákov, ale najmä porotu, ktorá mala rozhodnúť o tej naj.

Priamy prenos prestížnej súťaže miss bol plný krásnych dievčat.
Česko a Slovensko majú
Zdroj: Jan Zemiar

Okrem hlavného titulu mali dievčatá z Čiech možnosť získať aj titul Česká miss internet. Tú si zvolili čitatelia portálu blesk.cz a stala sa ňou Karolína Kokešová s číslom 12. Hneď potom boli vyhlásené tituly Miss Earth. Slovenskú republiku pôjde na Filipíny reprezentovať Stanislava Lučková s číslom 1 a Českú republiku Klára Vavrušková s číslom 10.

Po vyhlásení troch titulov už prišla na pódium riaditeľka Miss Universe SR, ktorá vyhlásila najočakávanejší titul. „Titul Miss Universe Slovenská republika získava finalistka s číslom 7 Laura Longauerová,” odznelo z úst Silvie Lakatošovej. Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová vyhlásila pre zmenu Českú Miss 2019, ktorou sa stala Barbora Hodáčová s číslom 6.

Miss Earth Slovenská republika získala Laura Longauerová, ktorá ako historicky prvá má titul z Miss Slovensko aj Miss Universe.
Česko a Slovensko majú
Zdroj: Jan Zemiar

Miss Earth Česká republika získala Karolína Kokešová.
Česko a Slovensko majú
Zdroj: Jan Zemiar

Prvou česko-slovenskou miss od nášhou rozdelenia sa napokon stala finalistka s číslom 10 Klára Vavrušková, a tak súťaž nakoniec ovládli Češky. Víťazkám srdečne blahoželáme. 

Titul Českej Miss a Miss Universe Slovenská republika získala Češka Klára Vavrušková.
Česko a Slovensko majú
Zdroj: Jan Zemiar

Ste spokojný/á s víťazkou?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 826Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Ján Zemiar, Prima Plus,
VIDEO: Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články