FOTO Kobielsky z Oteckov sa zbavuje bývania: Dvojdom v Bratislave za 225-tisíc! | Topky.sk

°C

Sobota, 25. január 2020. Meniny má Gejza, zajtra Tamara.

FOTO Kobielsky z Oteckov sa zbavuje bývania: Dvojdom v Bratislave za 225-tisíc!

Herec Vlado Kobielsky
Herec Vlado Kobielsky
Zdroj: Instagram V.K.
08.04.2019 12:30

ZÁHORSKÁ BYSTRICA - Nie je žiadnym tajomstvom, že herec Vlado Kobielsky (43) popri svojom účinkovaní na obrazovkách tiež investuje do nehnuteľností. Vlastní ich hneď niekoľko, a to nielen na Slovensku. Najnovšie sa však jednej z nich rozhodol zbaviť. Poznáme dôvod!


Úspešný herec má dôvod na radosť. Hviezdi v megaúspešnom seriáli Oteckovia, svoje miesto si získal aj vo vedomostnej súťaži Dobre vedieť! a okrem práce v televízii sa Kobielsky venuje aj obchodu s realitami. Navyše, len pred pár mesiacmi sa stal trojnásobným otcom, keď jeho manželka Alena priviedla na svet synčeka Krištofa. A práve malý Krištof podľa herca stojí za rozhodnutím zbaviť sa jednej z nehnuteľností.

FOTO Kobielsky z Oteckov
Zdroj: Remax

Reč je o dvojdome, ktorý sa nachádza v bratislavskej časti Záhorská Bystrica. Ten herec kúpil ešte v roku 2013 v dražbe po predchádzajúcom majiteľovi, na ktorého bola kvôli dlhom uvalená exekúcia. Dnes je dom podľa stránok realitnej kancelárie opäť na predaj. Dôvod je jednoduchý - nedostatok času.

FOTO Kobielsky z Oteckov
Zdroj: Instagram V.K.

Záležitosti spojené s údržbou a prenájmom nehnuteľnosti má totiž na starosti hercova manželka. S príchodom malého Krištofa však musela ostatné veci odsunúť na vedľajšiu koľaj, a tak predaj spomínanej nehnuteľnosti bol najlepšou možnou voľbou. „Manželka, ktorá sa nehnuteľnosti venovala, sa stará o nášho malého syna a kvôli môjmu pracovnému vyťaženiu sme zvážili predaj," prezradil pre Nový čas Kobielsky.

Od manželky údajne už dostal zákaz na prípadnú ďalšiu kúpu. V talóne mu však zostávajú ešte dve nehnuteľnosti v Bratislave, ako aj byt na americkej Floride.


Galéria

Herec Vlado Kobielsky Kobielsky predáva tento dvojdom Manželka Alenka momentálne venuje Dvojdom manželia Kobielski prenajímali. S príchodom najmladšieho synčeka Herec hviezdi v markizáckom Vlado Kobielsky zaujal miesto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Instagram V.K., Remax,

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články