°C

Piatok, 4. december 2020. Meniny má Barbora, zajtra Oto.

Ťažké obdobie moderátorky Malachovskej: Utiekla pred ním do zahraničia!

Iveta Malachovská
Iveta Malachovská
Zdroj: Vlado Anjel
09.03.2019 22:00

BRATISLAVA - Už to bude rok, čo Iveta Malachovská (53) navždy prišla o svoju milovanú mamu Martu (†73), ktorá dlho bojovala so zákernou rakovinou. Strata matky bola pre moderátorku skutočne ťažkým obdobím, a to sa pretavilo aj do uplynulých Vianoc. Pre tmavovlásku totiž stratili význam, a tak s manželom Martinom Malachovským (51) "ušli" do zahraničia.


Iveta Malachovská dlhé roky patrí medzi stálice televíznej obrazovky. Posledné roky najmä ako moderátorka Dámskeho klubu vo verejnoprávnej RTVS. Koncom starého a začiatkom nového roka si však dala dlhšiu pauzu a spolu s manželom, spevákom Martinom Malachovským odišli k protinožcom na Nový Zéland.

Dovolenka na opačnej pologuli bola tak trochu útekom z reality. Minulý rok v apríli totiž sympatická tmavovláska stratila najdôležitejšiu ženu života - svoju mamu. Pre Ivetu boli tak posledné Vianoce bez milovanej mamy ťažké. „Maminka mi zomrela v apríli a Vianoce nemali pre mňa žiaden význam, tak v podstate sme povedali, že musíme odísť, aby sme prestali na chvíľku myslieť na veci, ktoré nás trápia, sú pre nás smutné," prezradila nám Iveta. 

Pre Ivetu Malachovskú posledné Vianoce stratili význam.
Ťažké obdobie moderátorky Malachovskej:
Zdroj: Instagram I.M.

Pre Nový Zéland sa rozhodli aj preto, že počas svojej kariéry dostal Martin Malachovský už dvakrát ponuku vycestovať tam, no vždy to na niečom krachlo. Tentoraz to spojili s cestovateľským zážitkom. „Bola som veľmi milo prekvapená Novým Zélandom, že je nesmierne podobný našej krajine," povedala Malachovská. V jednom však podľa nej za krajinou u protinožcov zaostávame. „Menej sa usmievame," konštatuje moderátorka.

Viac o Zélande, šťastnom manželstve či tajomstve, ako je možné, že vyzerá tak skvele, sa dozviete v našom videorozhovore vyššie.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Iveta Malachovská Pre Ivetu Malachovskú posledné Iveta Malachovská s manželom S manželom sa konečne Martin a Iveta Malachovskí Malachovská bola milo prekvapená, Malachovská zakončila starý rok

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
VIDEO: Vlado Anjel,
FOTO: Vlado Anjel, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články