°C

Pondelok, 6. apríl 2020. Meniny má Irena, zajtra Zoltán.

Mauréry (50) z markizáckych Oteckov sa predviedla v sexi košieľke: Zuzi, veď ti vypadnú!

Zuzana Mauréry
Zuzana Mauréry
Zdroj: TV MARKÍZA
08.03.2019 00:10

BRATISLAVA - Zuzana Mauréry (50) patrí medzi obľúbené slovenské herečky a aktuálne už vyše roka hviezdi v markizáckom seriáli Oteckovia ako učiteľka Tamara. Nie je to tak dávno, čo na sebe začala makať, zhadzovať kilá a vylepšovať svoju postavu, čo si všimli aj diváci seriálu. Bujné poprsie jej však ostalo a v poslednej odvysielanej časti ho predviedla v sexi košieľke.


Herečky sa mnohokrát stretávajú s tým, že v seriáli, filme či hre musia odhaliť čosi viac, lebo si to vyžaduje scenár. Rovnako to bolo aj v prípade Zuzany Mauréry v obľúbených Oteckoch. Tam sa ukázala v sexi nočnej košieľke, prekvapivo nie pred Vladom Kobielskym, ale pred Braňom Deákom, ktorý u nej skončil v boxerkách na gauči.

V jednej zo scén sa Zuzana objavila oblečená len v sexi červenej nočnej košieľke a župančeku. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby jej poprsie nebolo vo výstrihu doslova nabombované, čím potešila nejedno mužské oko. Chýbalo skutočne málo a Zuzka by celému Slovensku ukázala svoje "dvojičky" v plnej kráse. 

Zuzana Mauréry sa predviedla v sexi košieľke.
Mauréry (50) z markizáckych
Zdroj: TV MARKÍZA


Galéria

Zuzana Mauréry Zuzana Mauréry sa predviedla Zuzi, veď ti takmer Mauréry sa môže pochváliť V seriáli Oteckovia tvorí V Oteckoch stvárňuje učiteľku Takýmto záberom sa pochválila

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: TV Markíza, Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články