Sladká Zuzana z Fontány: Má 50 a stále ukazuje vnady! | Topky.sk

Štvrtok, 23. máj 2019. Meniny má Želmíra, zajtra Ela.

Sladká Zuzana z Fontány: Má 50 a stále ukazuje vnady!

Eva Vejmělková
Eva Vejmělková
Zdroj: Profimedia
04.03.2019 00:01

PRAHA - Eva Vejmělková sa už herectvu príliš nevenuje, no navždy zostane spojená najmä s filmom Fontána pre Zuzanu. Keď sa dostal na obrazovky, mala blondínka sladkých 20 rokov. Dnes oslavuje 50. narodeniny, no to jej nebráni používať ženské zbrane.


Eva Vejmělková sa narodila 4. marca 1969. Vyštudovala herectvo aj psychológiu a venovala sa obom profesiám. Dnes je činná najmä vo svojej ambulancii, no občas si ešte odskočí aj pred kamery. 

Z mladosti je nezabudnuteľná zo série filmov Fontána pre Zuzanu a objavila sa aj v obľúbenom cykle o Básnikoch. Jej krásna tvár a zvodné telo poplietli hlavu mnohým mužom pri televíznych obrazovkách. V posledných rokoch sa objavila vo filmoch Muzzikanti a Kluci z hor. 

Eva Vejmělková a Pavel Kříž
Eva Vejmělková, Pavel Kříž,
Zdroj: Filmové studio Barrandov

Eva je vydatá za režiséra Dušana Rapoša, a tak sa občas objavuje aj na filmových premiérach a iných spoločenských akciách. A stále má čo ukázať – či už štíhle nohy, alebo bujný dekolt. 

Sladká Zuzana z Fontány:
Zdroj: Profimedia

Sladká Zuzana z Fontány:
Zdroj: Profimedia


Galéria

Eva Vejmělková Eva Vejmělková a Pavel Eva Vejmělková Eva Vejmělková Eva Vejmělková s manželom Eva Vejmělková Eva Vejmělková

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články