Trapas za trapasom: Po afektovanej Kirschnerovej lezie divákom The Voice na nervy TOTO! | Topky.sk

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

Trapas za trapasom: Po afektovanej Kirschnerovej lezie divákom The Voice na nervy TOTO!

Na šou sa opäť valí kritika.
Na šou sa opäť valí kritika.
Zdroj: TV MARKÍZA
05.03.2019 11:30

BRATISLAVA - Šou The Voice Česko Slovensko pokračovala uplynulú nedeľu už štvrtým Výberom naslepo. Hlavným zámerom programu je nájsť nové spevácke talenty, ale aj pripraviť pútavú šou pre divákov. Tí sú veru nároční a všímajú si skutočne každý detail.


Markizácka šou The Voice sa už rozbehla naplno a za uplynulé štyri týždne predstavila množstvo súťažiacich, ktorí sa snažia zaujať porotu svojimi hlasmi. Diváci sa však okrem nádejných talentov zameriavajú aj na "detaily", ktoré k šou neodmysliteľne patria.

Už po prvej odvysielanej časti sa spustila obrovská vlna kritiky namierená voči Jane Kirschner. Speváčka mnohým vyslovene liezla na nervy svojimi prehnanými reakciami. Ľudia jej vyčítali neustále prehrabávanie sa vo vlasoch aj neschopnosť obsedieť na drahom koučovskom kresle.

Trapas za trapasom: Po
Zdroj: TV MARKÍZA

Tentokrát sa kameňom úrazu stalo oblečenie koučov. Skalným divákom totiž neušlo, že všetci štyria porotcovia majú na sebe od prvej časti rovnaký outfit. A kým na jednej strane je pochopiteľné, že v jeden deň sa natáča hneď niekoľko epizód šou, na strane druhej to pôsobí, že koučovia trávia v rovnakom oblečení celé týždne. „Je dosť trápne, že majú na sebe stále rovnaké handry! Viem, že to natáčali v jediný deň, ale aj tak je to prasačina!” zamyslel sa jeden z divákov. „Presne toto mi neskutočne vadí... pri tak nákladnom projekte museli mať na oblečenie dosť prostriedkov!"​ pridala sa ďalšia.

Trapas za trapasom: Po
Zdroj: TV MARKÍZA

Vyzerá to však, že rovnaký outfit nie je výsledkom lenivosti maskérov, ale je zámerom samotných tvorcov šou. Práve rovnaký výzor koučov dovoľuje tvorcom zostrihať rôzne vystúpenia z viacerých natáčaní a následne nakombinovať súťažiacich tak, aby bola šou zaujímavá každý týždeň. Rovnaký postup používajú aj obdobné projekty v zahraničí.

Prekáža vám rovnaké oblečenie koučov?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 4245Galéria

Na šou sa opäť Diváci najskôr nevedeli prehryznúť Diváci si všimli, že Jana Kirschner to podľa Rovnaké outfity dovoľujú ľahšie

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články