°C

Piatok, 10. júl 2020. Meniny má Amália, zajtra Milota.

Porota markizáckej šou v kreslách za desaťtisíce, ale to štúdio... Preboha, veď tam behajú myši!

Veľkolepá šou skrýva nedostatky.
Veľkolepá šou skrýva nedostatky.
Zdroj: TV MARKÍZA
01.03.2019 11:30

BRATISLAVA - Nablýskané štúdio, parádne osvetlenie a na mieru vyrobené kreslá. To je obraz populárnej šou The Voice Česko Slovensko. Aspoň ten, ktorý je známy divákom. Pohľad, ktorý sa pri nakrúcaní mnohokrát naskytne porote, už taký nablýskaný nie je.


Ostrieľaných porotcov šou The Voice len tak ľahko niečo nezaskočí. No pohľad, ktorý sa im naskytol pri nedávnom nakrúcaní, ich doslova šokoval. Nešlo pritom o žiadneho zo súťažiacich. O rozruch sa postarali hlodavce, ktoré sa sem-tam prebehnú priamo popred účastníkov.

Azda najväčšiu hrôzu zažíva jediná žena spomedzi koučov Jana Kirschner, ktorá sa netají tým, že z myší má absolútnu paniku. „Máme tu myš," vecne zhodnotí situáciu Vojta Dyk. Jačanie a útek zo štúdia sa však nekonajú. Namiesto toho sa porotcovia začnú podpichovať. „Ona vždy vykukne, a samozrejme sa vzdy bojí, že prvé, čo vidí, je Kali," neodpustí si Dyk svoj ustipačný humor, ktorý už tradične smeruje proti slovenskému raperovi. „A tá myš hovorí: Je tu Kali!" pridá sa k žartu Pepa Vojtek. Raper len neveriacky krúti hlavou.

„To, že sú v štúdiu myši, nie je nič výnimočné, je to staré štúdio plné myší. Možno ich nádejné hlasy prilákali zvonku do štúdia, aby si prišli vypočuť nových spevákov v The Voice Česko Slovensko." okomentovala vtipne situáciu PR manažérka Lenka Horáková.

Máte strach z myší?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 515Galéria

Veľkolepá šou skrýva nedostatky. Za kreslá zacvakali 80-tisíc. Koučom sa sem-tam podarí Kali sa opäť stal Vojta Dyk si opäť Jana Kirschner má z

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: TV Markíza
VIDEO: TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články