Netradičný návrh pre Janu Kirschner: Muž jej chcel darovať TOTO! | Topky.sk

Streda, 16. október 2019. Meniny má Vladimíra, zajtra Hedviga.

Netradičný návrh pre Janu Kirschner: Muž jej chcel darovať TOTO!

Jana Kirschner
Jana Kirschner
Zdroj: Vlado Anjel
17.02.2019 15:00

BRATISLAVA - Už roky žije vo Veľkej Británii s otcom svojich dvoch dcér a hoci občas koncertovala aj na Slovensku, veľa o nej počuť nebolo. Do vôd slovenského šoubiznisu sa Jana Kirschner (40) vrátila vďaka ponuke účinkovať v šou The Voice Česko Slovensko. My sme speváčku vyspovedali, aké to je byť späť, prezradila čo-to o rodine, aj o netradičnom darčeku, ktorý jej chcel kúpiť Eddie Stevens.


V našich končinách nie je speváčka Jana Kirschner žiadna neznáma. Kým ešte pôsobila na Slovensku, získala štyrikrát ocenenie Zlatý slávik a jedného strieborného za svoju tvorbu. Potom sa však vybrala do sveta a na striedačku žila v Británii a na Slovensku. Posledných 7 rokov žije v zahraničí intenzívne, a to aj z dôvodu, že jej partner Eddie je Angličan a spoločne tam vychovávajú dve dcérky, Matildu a Yolandu.

„Pre každú mamu je trošku také ťažké prijať, že to dieťa rastie. A myslím si, že prišiel naozaj čas pre mňa začať možno trošku viac pracovať a venovať sa aj iným veciam. Ale napriek tomu to odlúčenie od detí stále prežívam ťažko,“ prezradila nám na margo toho, že kvôli koučovaniu musí cestovať hore a dole a s rodinou je menej. Veľkú oporu má však v babičkách z obidvoch strán, ktoré Jane s dievčatkami pomáhajú. 

Kývnutím na ponuku z Markízy Jana vystúpila zo svojej komfortnej zóny a zažíva tak niečo nové. Dokonca v kolektíve šou počas nakrúcania oslávila svoje jubileum. Prekvapili ju ľudia zo štábu a ostatní koučovia, ktorí jej zaspievali veľa šťastia, zdravia, zablahoželali, priniesli ruže a tortu. Dostala tak milý darček od kolegov.

Nielen oni, ale aj muž na ňu myslel s darčekom, hoci v jeho prípade šlo o vianočný. Tmavovláska sa nám totiž priznala, že je doslova kybernetický idiot a preto sa aj vo svete Instagramu, kam vplávala aj kvôli šou a komunikácii s fanúšikmi, orientuje postupne. A s tým jej chcel Eddie pomôcť.

„Ja som naozaj kybernetický idiot. Môj muž mi chcel dokonca zaplatiť kurzy písania na počítači ako vianočný darček. Ja píšem s ľahkosťou, ale trvá mi to relatívne dlho, pretože vôbec na to nemám hlavu. Ale na druhej strane sa dokážem naučiť všetko a nemyslím si, že bude zo mňa instagramová senzácia, ale prijala som to opäť ako ďalšiu výzvu,“ smeje sa Janka nad nápadom Eddieho. Ak sa chcete dozvedieť viac o jej pocitoch z účinkovania či o svadbe, pozrite si náš videorozhovor vyššie.

Jana Kirschner kývla na ponuku Markízy isť ako kouč do šou The Voice, vďaka čomu vystúpila zo svojej komfortnej zóny.
Jana Kirschner
Zdroj: instagram/ TV Markiza

Chcel/a aj vám partner/ka kúpiť podobný netradičný darček?

44 % nie
áno 56 %

Hlasovalo: 228Galéria

Jana Kirschner Jana Kirschner kývla na Kali, Jana Kirschner a Jana už roky žije Jana Kirschner sa označuje V šou The Voice

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: Vlado Anjel, Ján Zemiar, TV Markíza, Instagram;
VIDEO: Vlado Anjel, TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články