Zásnuby v slovenskom šoubiznise: Po dvoch rokoch povedala áno známemu moderátorovi! | Topky.sk

Utorok, 18. jún 2019. Meniny má Vratislav, zajtra Alfréd.

Zásnuby v slovenskom šoubiznise: Po dvoch rokoch povedala áno známemu moderátorovi!

Obľúbený moderátor sa zasnúbil.
Obľúbený moderátor sa zasnúbil.
Zdroj: pixabay.com
11.01.2019 10:30

BRATISLAVA - Dôvod na radosť má ďalšia osobnosť slovenského šoubiznisu. Po dvoch rokoch randenia sa obľúbený moderátor Ivan Binďo Bindas (38) rozhodol pre dôležitý krok a svoju partnerku požiadal v čase výročia o ruku. Tá samozrejme s radosťou súhlasila a spečatil im to ešte ďalší člen ich rodiny.


Ivan Bindas, či skôr Binďo, ako ho všetci poznajú, sa na sociálnej sieti pochválil radostnou novinkou. Moderátor z éteru rádia Viva bol dva roky v stabilnom vzťahu s priateľkou Máriou. Práve tú sa rozhodol pri príležitosti oslavy výročia požiadať o ruku.

Šťastná blondínka dostala od moderátora na výročie nielen krásnu kyticu ružových ruží, ale aj večeru v jednej z najdrahších reštaurácii v Bratislave. A dočkala sa aj prekvapenia v podobe zásadnej životnej otázky, a teda, či sa stane jeho ženou. Mária samozrejme odpovedala áno a jej odpoveď spečatil aj psík Bella. Dvojici srdečne gratulujeme!

Takýto krásny snubný prsteň vybral Binďo pre svoju vyvolenú.
Zásnuby v slovenskom šoubiznise:
Zdroj: Instagram I.B.


Galéria

Obľúbený moderátor sa zasnúbil. Takýto krásny snubný prsteň Obľúbený moderátor sa zasnúbil. Aktuálne môžete Binďa počuť S partnerkou Máriou sa Binďa môžete počuť nielen

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: Pixabay.com, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články