Expriateľ Dary Rolins opäť bojuje s rakovinou: Chemoterapia nezaberá! | Topky.sk

Sobota, 17. august 2019. Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena.

Expriateľ Dary Rolins opäť bojuje s rakovinou: Chemoterapia nezaberá!

Rakovina zaútočila už po tretí raz.
Rakovina zaútočila už po tretí raz.
18.12.2018 12:30

PRAHA - Neveselé Vianoce čakajú expriateľa Dary Rolins (46), Petra Vlasáka (43). Ten sa už do tretice púšťa do boja s rakovinou. Nádor na hlave ho potrápil už dvakrát, a teraz, zdá sa, začína choroba opäť vyčíňať. Vyšetrenie magnetickou rezonanciou ukázalo, že ani šesť cyklov chemoterapie nedokázalo zákernú chorobu zahnať. Vlasák musí znova zabojovať.


Hoci veľmi dúfal, predchádzajúce chemoterapie bohužiaľ nezabrali. Tie zahájil ešte v júli. Nanešťastie, posledné výsledky z magnetickej rezonancie odhalili, že rakovina stále prežíva. Vlasák tak začína ďalšie, siedme kolo. Český podnikateľ, známy aj ako trenírkový kráľ, sa so znepokojujúcou správou podelil na svojej sociálnej sieti. „Výsledky mag. rezonancie nie sú dobré! Tá sviňa rakovina nechce dať pokoj! Vojna pokračuje! 7. cyklus chemoterapie začal! BOJ!!! BOJ!!! BOJ!!" zveril sa a jeho odkaz pôsobí naozaj odhodlane.

Expriateľ Dary Rolins opäť
Zdroj: Facebook P.V.

Vyzerá to, že podnikateľ je napriek zlým správam nabitý pozitívnou energiou. V boji sú mu veľkou oporou hlavne jeho žena a dcérka, a zdá sa, že silu mu tiež dodáva aj expriateľka Dara Rolins, s ktorou majú dodnes kamarátsky vzťah. Sama speváčka pritom pred pár rokmi prišla o najlepšiu priateľku, ktorú jej rovnako vzala práve zákerná rakovina.

Vlasák začal svoj boj už pred dvanástimi rokmi, kedy náhle upadol do kómy a lekári mu vtedy vyoperovali z hlavy nádor veľkosti pomaranča. Bohužiaľ, ako prezradil pre český Blesk, išlo o typ nádoru, ktorý sa zvykne po istom čase vrátiť, a tak sa aj stalo. O desať rokov sa choroba prihlásila opäť, no tentokrát ju stihli podchytiť oveľa skôr a podnikateľ podstúpil svoju druhú operáciu v januári 2017. Nádor mal vtedy veľkosť orecha a všetko vyzeralo byť na dobrej ceste. Nanešťastie, po šiestich mesiacoch sa kolotoč roztočil nanovo.

Či chemoterapia nakoniec zaberie, a či sa bude Petr musieť zveriť do rúk chirurga aj po tretíkrát, ukáže čas.


Galéria

Rakovina zaútočila už po Podnikateľ vyhlásil rakovine opäť Petrovi je najväčšou oporou Trenírkový kráľ začína so

Nástroje k článkuZDROJ: bee
FOTO: Facebook P.V., archív zoznam

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články