Dojatá Dara Rolins: Pokľakol a povedala ÁNO! | Topky.sk

Piatok, 19. júl 2019. Meniny má Dušana, zajtra Iľja, Eliaš.

Dojatá Dara Rolins: Pokľakol a povedala ÁNO!

Dara Rolins
Dara Rolins
Zdroj: Jan Zemiar
11.02.2019 11:00

BRATISLAVA - Wau, tak toto bolo úplne nečakané! Keď išla Dara Rolins (46) odspievať jedno zo svojich vystúpení, ktorých má za sebou už stovky, ešte netušila, že zažije obrovskú dávku romantiky! Jej koncert sa premenil na hotovú zamilovanú rozprávku. Požiadal ju o ruku a povedala ÁNO!


Toto ešte na nijakej akcii nezažila. Dara sa na Instagrame pochválila skutočne krásnou správou. Jedna z jej fanúšičiek bola priamo pred ňou požiadaná o ruku. „Prišla sa len vyfotiť. Už vtedy bola dojatá. Vraj ma miluje. A potom to prišlo. Kľakol si a požiadal ju o ruku,“ napísala speváčka k fotografii, ktorú zverejnila na sociálnej sieti.

Takto sa Dara tešila zo zásnub rovno pred jej očami.
Dojatá Dara Rolins: Pokľakol
Zdroj: Instagram D.R.

Dojatá Dara Rolins: Pokľakol
Zdroj: Instagram D.R.

„Tak toto sme tu ešte nemali! A jeho milujem tiež – opakovala cez slzy dojatia. Gratulujeme, hrdličky. PS: Povedala áno,“ prezradila natešená Dara, ktorá neskrývala dojatie. To bolo vidno už na samotných fotografiách, ktoré sa niekomu podarilo vyhotoviť priamo počas žiadosti o ruku. Dara sršala úprimnou radosťou a slečna, z ktorej sa už onedlho stane vydatá pani, jej dokonca poďakovala za splnenie ďalšieho sna – že sa s našou divou vôbec mohla stretnúť.

Páčilo by sa vám, ak by vás partner o ruku požiadal takýmto spôsobom?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 4486Galéria

Dara Rolins Takto sa Dara tešila Darina fanúšička prežila zrejme Dara neskrývala úprimnú radosť.

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar, Instagram D.R.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články