Obrovská radosť Katky Knechtovej: Som v očakávaní... Budem mama! | Topky.sk

°C

Pondelok, 16. december 2019. Meniny má Albína, zajtra Kornélia.

Obrovská radosť Katky Knechtovej: Som v očakávaní... Budem mama!

Katka Knechtová sa pochválila so svojou radosťou.
Katka Knechtová sa pochválila so svojou radosťou.
Zdroj: Instagram K.K.
20.11.2018 10:30

PREŠOV - Má obrovský dôvod na radosť. Do rodiny speváčky a porotkyne zo Superstar, Kataríny Knechtovej (37) pribudne už čoskoro ďalší člen. Tmavovláska sa s radostnou správou pochválila na sociálnej sieti Instagram zaujímavými slovami: Budem mama!


Speváčka prežíva šťastné obdobie. Po odlúčení s finalistom poslednej série šou Superstar, Petrom Borkovcom, k sebe opäť našli cestu. Brunetka dokonca prehrýzla aj nepríjemné slová zo strany potenciálnej svokry Jany Borkovcovej, ktorá sa do nej poriadne pustila a častovala ju hanlivými prívlastkami.

S Petrom Borkovcom sú zasa spolu.
Obrovská radosť Katky Knechtovej:
Zdroj: Instagram

Porotkyňa speváckej súťaže jej to však odpustila. S Petrom sa k sebe teda opäť vrátili a láska z nich srší na hony ďaleko. Pritom práve mladý chalan zdieľa ich zamilované chvíle na svojom Instagrame. Okrem toho, že je Katka momentálne šťastná vo vzťahu, má aj ďalší dôvod na radosť.

Už čoskoro sa jej rodina rozrastie. Snímkou, na ktorej je so svojou sestrou Veronikou Debnárovou Knechtovou, sa pochválila na sieti. "Áno, vyzeráme ako lesbický pár, ktorý čaká dieťa, ale v podstate aj ja som v očakávaní s jednou z najdôležitejších žien v mojom živote. Budem mama! Krstná mama!” teší sa na prírastok Katka. Čochvíľa sa tak z nej stane hrdá teta a mama, hoci zatiaľ len krstná.

So svojím šťastím sa pochválila na Instagrame.
Obrovská radosť Katky Knechtovej:
Zdroj: Instagram K.K.


Galéria

Katka Knechtová sa pochválila S Petrom Borkovcom sú So svojím šťastím sa So sestrou Veronikou sú Kto iný by mal Akoby ich jedna mater Knechtová má po svojom Zamilované chvíle zdieľajú na

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: Instagram V.K., K.K.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články