Exkluzívna celebritná párty: Wau, pozrite na ten luxus! | Topky.sk

Pondelok, 17. jún 2019. Meniny má Adolf, zajtra Vratislav.

Exkluzívna celebritná párty: Wau, pozrite na ten luxus!

Alena Pallová, Daniela Peštová a Romana Škamlová
Alena Pallová, Daniela Peštová a Romana Škamlová
Zdroj: Jan Zemiar
11.10.2018 13:45

BRATISLAVA - Tak tým sa teda darí! Pred pár dňami doktorka Alena Pallová (38) a Romana Škamlová (28) oficiálne pokrstili svoj nový spoločný projekt IEM SPA. Ten je doslova rajom pre všetky ženy, ktoré potrebujú na chvíľku vypnúť, zrelaxovať či nechať sa rozmaznávať pod rukami odborníkov na krásu. A na jeho otváraní, samozrejme, nechýbali ani známe tváre slovenského šoubiznisu. Aha, ako si užívali!


Hviezdami večera boli samotné hostiteľky, ktorým po celý čas kontrovala ambasádorka projektu, topmodelka Daniela Peštová. Nechýbali však desiatky ďalších celebrít, ktoré si večer vo veľkolepom štýle vychutnávali plnými dúškami.

„Vždy som cítila, že to nie je úplne pre mňa. Chcela som dosiahnuť niečo viac. Sedieť celý deň v backstage bol pre mňa zabitý čas. Keď tvorím a potom vidím takýto výsledok, veľmi ma to napĺňa,“ povedala nám Romana Škamlová, keď sme sa zaujímali, prečo sa vydala na podnikateľskú dráhu a modelingu sa už veľmi nevenuje.

Na svoj novotvorený podnik, ktorý vybudovala s doktorkou Alenou Pallovou je patrične hrdá. A čím je iný ako tie ostaté? „Keď na Slovensku poviete spa, všetci si predstavia bazén, saunu, wellness. Tu je to spojenie všetkých procedúr, kde ošetrujete všetko. Od pleti, cez telo až po myseľ,“ prezradila nám o kúsku neba na zemi, ktorý si môžu prísť vychutnať aj bežné ženy.


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: nia, bh
FOTO: Ján Zemiar ;
VIDEO: Martin Bublavý

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články