°C

Pondelok, 30. november 2020. Meniny má Ondrej, Andrej, zajtra Edmund.

Alena Pallová rapídne schudla: Váha ako pred 21 rokmi, ale... Stále vidí chyby!

Alena Pallová dodržiava striktnú diétu.
Alena Pallová dodržiava striktnú diétu.
Zdroj: Peter Korček
27.02.2020 23:02

BRATILAVA - Pred pár dňami známa dermatologička Alena Pallová (40) ohúrila fotografiami z pláže, kde predviedla aj pochudnutú postavu a sexi krivky. Pre Topky však prezradila, že je sama so sebou aj tak stále nespokojná.


Alena Pallová sa vo svete krásy pohybuje už dlhé roky a sama sa stará o najkrajšie tváre slovenského šoubiznisu. Najnovšie sa však rozhodla vylepšiť aj vlastné telo a zhodiť zopár kíl. To sa jej aj podarilo a na nedávnej dovolenke predviedla krivky, ktoré by jej mohla závidieť nejedna dvadsiatnička.

Prominentná lekárka schudla za 6 týždňov rovných 6 kíl a na Instagrame si vyslúžila množstvo oslavných komentárov na svoju figúru. Pre Topky prezradila, že za úspechom stálo množstvo odriekania a pevnej vôle. „Stravujem sa vegánskou stravou. Mala som presne nadelenú stravu na raňajky, obed, večeru a zabalené balíčky,” opísala Pallová striktný režim, ktorý musela do bodky dodržiavať.

Alena Pallová predviedla ukážkovú postavičku.
Alena Pallová rapídne schudla:
Zdroj: Instagram A.P.

Lekárka priznala, že vegánsky štýl stravovania vyskúšala prvýkrát. „Veľakrát som skúšala rôzne diéty, ale nezafungovali, toto je prvá diéta, ktorá mi naozaj pekne zafungovala.” Ako však poznamenala, každý jeden deň sa venuje aj cvičeniu. Nevynecháva ho ani cez víkend a keď sa jej nechce, má spôsob, ako sa dokopať k pohybu. „Mám nejaké svoje staré fotky, na ktoré keď sa pozriem, tak ma prinútia ísť na ten bežiaci pás,” prezradila nám. 

Známa dermatologička sa každý deň venuje aj pohybu.
Alena Pallová rapídne schudla:
Zdroj: Instagram A.P.

Dnes uznávaná dermatologička pred 21 rokmi získala titul 2. vicemiss na súťaži krásy a aktuálne sa môže pochváliť váhou, akú mala vtedy. Prečo je napriek tomu so sebou nespokojná, prezradila v rozhovore vyššie.

Vegánsku stravu chce Alena Pallová dodržiavať dlhodobo.
Alena Pallová rapídne schudla:
Zdroj: Peter Korček

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Alena Pallová dodržiava striktnú Alena Pallová predviedla ukážkovú Známa dermatologička sa každý Vegánsku stravu chce Alena

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
VIDEO: Martin Bublavý

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články