Komplikácie pred štartom Tvojej tváre: Nikodým Markíze poriadne zavaril! | Topky.sk

°C

Sobota, 7. december 2019. Meniny má Ambróz, zajtra Marína.

Komplikácie pred štartom Tvojej tváre: Nikodým Markíze poriadne zavaril!

Martin Nikodým účinkuje v Tvoja tvár znie povedome.
Martin Nikodým účinkuje v Tvoja tvár znie povedome.
Zdroj: TV Markíza, Braňo Šimončík
09.09.2018 22:00

BRATISLAVA – Štart štvrtej série zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome je na spadnutie a odštartuje už dnes večer! So začiatkom šou sú však spojené aj problémy, ktoré Markíze vyrobil jeden z účinkujúcich – moderátor Martin Nikodým (47).


Nie je žiadnym tajomstvom, že súťažiaci sa v programe premieňajú na rôzne celebrity z hudobného sveta. Ženy menia na mužov, sťahujú im prsia, prirábajú bujné ochlpenie na hrudi aj na tvári a chlapi sa naopak menia na nežnejšie pohlavie, kedy tam dolu treba všetko polepiť, komplet sa oholiť, prsia prirobiť a k tomu všetkému zvládnuť večer v opätkoch.

Nikodým si vyskúša, aké to majú ženy na podpätkoch ťažké.
Martin Nikodým Teleráno
Zdroj: TV Markíza, Teleráno

A práve tie sa stali kameňom úrazu! Blondiak, ktorého si markizácki diváci pamätajú ešte zo súťaže Milionár, sa mal premeniť na ženu a svoje vystúpenie zvládnuť vo vysokých topánkach. Kríza však nastala, keď kostyméri nedokázali pre Nikodýma zohnať lodičky vo veľkosti jeho nohy. Martin bol tak nútený odtancovať svoje vystúpenie v obuvi o číslo menšej. Zrejme tak okamžite porozumel výroku „pre krásu sa trpí“.

S Dáriusom Kočim si v nich zabehali.
Martin Nikodým Teleráno
Zdroj: TV Markíza, Teleráno

„Boli to sandáliky a veru boli najväčšie, aké sa dali zohnať. Napriek tomu boli menšie. Niekde som počul, že pre módu sa trpí. V tejto šou to platí dvakrát. Tancovať na podpätkoch a ešte k tomu v menších topánkach bolo dosť náročné, ale keď som do toho išiel, vedel som, že ženské roly ma neminú, takže som si to odtrpel, ale aj som sa pri tom zabával,“ vyjadril sa modrooký sympaťák, ktorému spievanie nie je príliš cudzie.

Nikodým bol nútený obuť si o číslo menšie sandáliky.
Martin Nikodým Teleráno
Zdroj: TV Markíza, Teleráno

Zvládne podľa vás Martin Nikodým vystúpenie v podpätkoch bez pádu?

56 % nie
áno 44 %

Hlasovalo: 1249Galéria

Nástroje k článku


ZDROJ: md

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články