Utorok, 11. máj 2021. Meniny má Blažena, zajtra Pankrác.

Vystresovaná Vondráčková chradne pred očami: Rozvod s Plekancom z nej urobil zničenú starenu!

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec
Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec
Zdroj: profimedia.sk
28.08.2018 09:05

PRAHA - Vojna medzi Luciou Vondráčkovou (38) a Tomášom Plekancom (35) nemá konca-kraja. Ešte stále manželia sa prostredníctvom médií a sociálnych sietí neustále osočujú a jeden druhého obviňujú z podrazov a nechutných lží. No a rodinná dráma sa poriadne odrazila aj na výzore českej speváčky. Aha, ako teraz vyzerá!


Rozvod, hádky, urážky, ťahanice o peniaze a majetky. To je len minimum z toho, s čím sa Vondráčková po rozchode s Plekancom musí vyrovnávať. Na pohode speváčke určite nepridáva ani fakt, že len krátko po tom, čo dvojica oficiálne potvrdila krach vzťahu, sa po hokejistovom boku objavuje nová priateľka Lucie Šafářová. A hoci tenistka vraj nie je príčinou rozpadu manželstva, ako sa pôvodne pošuškávalo, Tomáš potvrdil, že sa so športovkyňou aktuálne naozaj stretáva.

Zdá sa teda, že 7-ročné manželstvo, z ktorého vzišli synčekovia Adam a Matyáš, sa už v žiadnom prípade zachrániť nepodarí. Za všetko hovorí aj aktuálny vzhľad blondínky, ktorá v posledných dňoch vyzerá horšie ako kedykoľvek predtým. Vždy usmiata a svieža Vondráčková sa zmenila na nepoznanie.

Lucie Vondráčkovú rozvod poznačil. Na pohľad akoby zostarla o niekoľko rokov.
Vystresovaná Vondráčková chradne pred
Zdroj: profimedia.sk

Speváčka svoje trápenie nedokáže skryť.
Vystresovaná Vondráčková chradne pred
Zdroj: profimedia.sk

Pred pár dňami, keď sa naposledy objavila na verejnosti, sa ľudia okolo zrejme nestíhali čudovať. Lucie je už na prvý pohľad strhaná, unavená, nešťastná a pôsobí, akoby zostarla o niekoľko rokov. Na druhej strane, pri tom všetkom, s čím sa momentálne musí v súkromí pasovať, na tom nie je nič prekvapivé...

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Lucie Vondráčková a Tomáš Lucie Vondráčkovú rozvod poznačil. Speváčka svoje trápenie nedokáže Súkromné problémy sa na

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články