°C

Pondelok, 19. október 2020. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Babyboom v slovenskom šoubiznise pokračuje: Slovenský raper a sexi kráska z Tvojej tváre čakajú dieťa!

Monika Sakmanová s partnerom Ramónom Beňom čakajú prvé dieťa.
Monika Sakmanová s partnerom Ramónom Beňom čakajú prvé dieťa.
22.08.2018 12:05

BRATISLAVA – Jeden z najkrajších párov slovenského šoubiznisu je v radostnom očakávaní. Sympatická kráska Monika Sakmanová (28) z tanečnej skupiny Ladyliscious sa s partnerom Ramónom Beňom (29) alias Rakbym spoločne pripravujú na rodičovstvo.


Sexi tanečnica tvorí pár s raperom Rakbym už dvanásť rokov, z toho tri roky sú zasnúbení. Hoci bola spočiatku svadba pre speváka len papier, ktorý na vzťahu nič nezmení, nakoniec predsa len pokľakol pred svoju priateľku a požiadal ju o ruku. O svadbe sa zatiaľ nehovorí a zrejme ju na nejaký čas ešte odložia. Brunetka sa postupne krásne zaguľaťuje a žiari šťastím rovnako, ako budúci otecko.

V šou Tvoja tvár znie povedome sa síce objavovať bude, no o niečo kratšie ako obvykle. Nastávajúca mamička stále trénuje a bábätku sa to zrejme páči. „Vždy keď tancujem, tak v brušku je úplne kľud a keď prídem domov a ľahnem si do postele, tak začne brejkovať. Je to zvláštne, ale asi sa mu to páči.“ prezradila pre portál markiza.sk. Obaja rodičia sa už na bábätko tešia a ako všetci prvorodičia, majú aj obavy. Podľa slov šikovnej parketovej levice by mal do rodiny pribudnúť chlapček.

Monika Sakmánová a raper Rakby sa stanú rodičmi.
Monika Sakmánová s partnerom
Zdroj: Instagram M.S.


Galéria

Monika Sakmanová s partnerom Monika Sakmanová a raper Ramón Beňo a Monika Monika a Ramón tvoria Tanečnica Monika Sakmanová a Monika Sakmánová s partnerom Zásnuby Moniky Sakmanovej a

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: Instagram M.S., Ján Zemiar, pixabay

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články