Pondelok, 17. január 2022. Meniny má Nataša, zajtra Bohdana.

Šok po rozchode Vondráčkovej a Plekanca: Všetko je vraj úplne inak... Môže za to iný chlap?!

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec oznámili rozchod minulý týždeň.
Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec oznámili rozchod minulý týždeň.
Zdroj: profimedia.sk
17.08.2018 09:00

PRAHA – Rozvod českej speváčky Lucie Vondráčkovej (38) a hokejistu Tomáša Plekanca (35) je na spadnutie. V kuloároch sa pošuškávalo, že by za ich rozchodom mohla stáť česká tenistka Lucie Šafářová (31). Podľa najnovších informácii by však všetko mohlo byť úplne inak. Vraj by za rozpadom manželstva mohol byť iný muž!


Ako informuje český portál extra.cz, za rozchodom vraj môže stáť český herec Matěj Hádek. Ten mal vraj speváčku navštevovať veľmi často v jej dome. Hoci sa Lucie bráni tým, že šlo o pracovné schôdzky, zdroj portálu tvrdí niečo celkom iné: „Je pravda, že existujú zábery Matěja Hádka pri byte Lucie počas zvláštnych nočných hodín. Do domu, ktorý je v Podolí, sa dostával veľmi neskoro. Povedzme, že s Matějom občas pracovali cez noc. Dovnútra sa dostával občas veľmi podivuhodným spôsobom, opatrne, vážne to nevyzeralo na obyčajné kamarátske návštevy.“

Podľa informácií zdroja sa mal Matěj Hádek dostávať dovnútra čudnými spôsobmi a snažil sa dávať pozor na to, aby ho nikto nevidel. „To ale bolo zbytočné, keď je tam prepracovaný kamerový systém. Keď potom Tomáš videl zábery, mal okamžite jasno a vzťah so ženou okamžite ukončil,“ dodal. Lucia na otázku či má niečo s hercom, odpovedala len toľko, že nemá ani priestor ani energiu na lásku a s Matějom sa stretávali len preto, že účinkuje v jej videoklipe Paralelní světy.

Čo skutočne stojí za rozchodom jedného z najstabilnejších českých párov, vedia len samotní ešte manželia. Je možné, že Lucia so svojím kolegom skutočne nič nemá a pod rozchod sa podpísala len žiarlivá povaha hokejistu.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Lucie Vondráčková a Tomáš Lucie Vondráčková prežíva ťažké Tomáš Plekanec a Lucie Tomáš Plekanec a Lucie Lucie Vondráčková a Tomáš Zronená Lucie Vondráčková. Matěj Hádek Matěj Hádek

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: 7e Art Distribution, SITA, Canadiens.com, super.cz, showpix.cz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články