Sexbomba Belohorcová sa rozhodla pre ráznu zmenu: Toto chce so sebou porobiť! | Topky.sk

Streda, 16. október 2019. Meniny má Vladimíra, zajtra Hedviga.

Sexbomba Belohorcová sa rozhodla pre ráznu zmenu: Toto chce so sebou porobiť!

Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová
14.07.2018 13:00

BRATISLAVA - Nevie čo od dobroty?! Bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová (41), ktorá už dlhé roky žije v slnečnom Miami, nedávno zavítala s rodinkou na letnú dovolenku do Prahy a rozhodla sa tu podstúpiť zmenu imidžu. Svoje krátke vlasy si nechala predĺžiť. Takto vynovenú sme ju nedávno stretli v Bratislave, kde nám však priznala, že opäť túži po zmene.


Bude z nej chalan?! Zuzana Belohorcová patrí k tým ženám, ktoré rady experimentujú a provokujú svoje okolie. Nedávno aj sexi blondínka šokovala svojich priaznivcov, keď z ničoho nič zmenila svoj imidž. Krátke blond vlasy si nechala poriadne predĺžiť a zrazu z nej bola iná žena.

My sme ju stretli pred pár dňami v istom bratislavskom nákupnom centre a zisťovali sme, ako je spokojná s novým imidžom. A odpoveďou nás poriadne prekvapila. Priamo do kamery priznala, že sa rozhodla opäť pre zmenu. Vo videu sa dozviete, čo chce so sebou urobiť, i to, ako sa o seba stará, čo sa týka vizáže a ešte oveľa viac.

Zuzane Belohorcovej podľa vás pristanú:


Galéria

Zuzana Belohorcová Zuzana Belohorcová si nedávno Zuzana Belohorcová s dlhými Zuzana Belohorcová zmenila imidž. Zuzana Belohorcová ako krátkovláska. Zuzana Belohorcová s krátkymi Zuzana Belohorcová

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Ján Zemiar, Filip Matušinský;
VIDEO: Martin Bublavý

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články