Šokujúca smrť v šoubiznise: Zomrela hviezda Kameňáku! | Topky.sk

Sobota, 23. február 2019. Meniny má Roman, Romana, zajtra Matej.

Šokujúca smrť v šoubiznise: Zomrela hviezda Kameňáku!

Zomrel herec Václav Glazar, ktorý v Kameňáku stvárnil mafiána prezlečeného za mníšku.
Zomrel herec Václav Glazar, ktorý v Kameňáku stvárnil mafiána prezlečeného za mníšku.
Zdroj: Archiv TV NOVA
11.07.2018 14:10

PRAHA - Herecký svet v smútku! České médiá dnes informovali o šokujúcej smrti herca Václava Glazara (†65). Ten sa preslávil najmä úlohou mafiána prezlečeného za mníšku v obľúbenej sérii Kameňák.


Herec posledné mesiace svojho života prežil sám v Liečebni dlhodobo chorých v Kralupoch nad Vltavou. Tam skončil kvôli roztrieštenému bedrovému stavcu a kĺbu. „V byte som v poslednom období štyrikrát spadol a nemal ma kto zdvihnúť. Ležal som hodiny na podlahe, tá bezmocnosť bola strašná! Dokonca som volal políciu, pomohli mi na nohy,“ povedal českému denníku Blesk v apríli. 

Umelec mal tiež problémy s okysličovaním mozgu, preto bol neustále napojený na kyslíkovú bombu. Na sklonku života ho však najviac trápila samota. Tvrdil, že ho zabíja. „Sú tu obetavé sestričky, ale nemajú čas so mnou hovoriť. Tak by som sa potreboval porozprávať, som osamelý na izbe. Zabíja ma to,“ posťažoval sa herec, ktorý prosil kamarátov, aby ho častejšie navštevovali. Podľa informácií českého Blesku Glazar dnes ráno zomrel na zástavu srdca. Česť jeho pamiatke!


Galéria

Zomrel herec Václav Glazar, Václav Glazar Václav Glazar Václav Glazar

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: archív Tv Nova

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články