Nový vzťah v slovenskom šoubiznise: Známa Slovenka to mesiace tajila! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 12. december 2019. Meniny má Otília, zajtra Lucia.

Nový vzťah v slovenskom šoubiznise: Známa Slovenka to mesiace tajila!

Známa speváčka má nového partnera
Známa speváčka má nového partnera
03.07.2018 05:45

BRATISLAVA - Našla svoje šťastie! Vo februári sa na verejnosť dostala informácia, že Daniele Nízlovej (32) zo speváckeho dua Twiins skrachoval vzťah. No ako sa hovorí, staré lásky odchádzajú, aby prišli nové, lepšie... To je aj prípad krásnej brunetky. Tá aktuálne žiari šťastím po boku nového partnera. Aha, ako im to spolu pristane!


Daniela sa so svojou láskou pochválila na sociálnej sieti, kde zverejnila niekoľko spoločných fotografií. „Zoznámila nás spoločná kamarátka. Momentálne sme spolu štvrť roka,“ povedala pre Topyk.sk sexi speváčka, ktorá sa netají tým, že po boku Tibora je neskutočne šťastná.

Daniela našla lásku v sympatickom Tiborovi..
Nový vzťah v slovenskom
Zdroj: Facebook D.N.
Daniela sa netají tým, že si vie predstaviť budúcnosť práve po boku Tibora.
Nový vzťah v slovenskom
Zdroj: Facebook D.N.

Hoci pár tvoria „iba“ tri mesiace, stihli toho pomerne dosť. Dokonca spolu žijú v spoločnej domácnosti a ako sme sa dozvedeli, jej drahého si veľmi rýchlo obľúbili aj jej najbližší. A či vidí Tibora ako potenciálneho partnera do budúcnosti?

„Jasné, že si s ním viem predstaviť budúcnosť,“ povedala nám speváčka, ktorá pri svojej láske doslova žiari. Žeby sme sa teda onedlho dočkali ďalšej prominentnej svadby? To sa zrejme uvidí až časom, no krásnemu a šťastnému páriku prajeme veľa lásky a nech im to spolu klape minimálne tak, ako doteraz. 

Tvoria podľa vás Daniela a Tibor pekný pár?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 1989Galéria

Známa speváčka má nového Daniela našla lásku v Daniela sa netají tým, Daniela sa svojou novou Daniela sa svojou novou Sestry Daniela a Veronika

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Pixabay.com, Facebook D.N., Instagram TWiiNS

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články