Obrovské prekvapenie: Známa slovenská herečka (38) je neplánovane tretíkrát tehotná! | Topky.sk

Piatok, 17. august 2018. Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena.

Obrovské prekvapenie: Známa slovenská herečka (38) je neplánovane tretíkrát tehotná!

Herečka Zuzana Kanócz sa stane po tretí raz mamou.
Herečka Zuzana Kanócz sa stane po tretí raz mamou.
15.05.2018 12:00

BRATISLAVA - Tajila to poriadne dlho! Známy herecký pár Juraj Loj (35) a Zuzana Kanócz (38) sa čoskoro stanú trojnásobnými rodičmi. Radostnú novinu potvrdila samotná brunetka, ktorá je už v šiestom mesiaci tehotenstva.


Známi slovenskí umelci Juraj Loj a Zuzana Kanócz tvoria pár už viac ako 10 rokov. Sympatickú dvojicu okrem lásky a hereckej kariéry spájajú aj ich dve zdravé deti – 4- ročný syn Lucas a 2-ročná dcérka Izabella. No a podľa najnovších informácií sa táto šťastná rodinka rozrastie opäť. A to už čoskoro!

Radostnú novinu sa Zuzane pred verejnosťou podarilo utajiť poriadne dlho. „Bábätko nebolo plánované a bolo to pre nás veľké prekvapenie," povedala pre týždenník Šarm 38-ročná brunetka, ktorá je momentálne v 6-tom mesiaci tehotenstva.

Informáciu, či sympatická Slovenka porodí chlapčeka alebo malú princezničku, si zatiaľ nechávajú partneri len pre seba. Hoci bolo dieťatko neplánované, obaja sa z ďalšieho prírastku veľmi tešia. „Juraj bol takisto prekvapený ako ja, pretože sme mali už iné plány. Ale prijali sme to a tešíme sa z nášho tretieho dieťatka," dodala herečka, ktorú diváci majú aktuálne možnosť vidieť v obľúbenom seriáli Za sklom.

Budúcim trojnásobným rodičom gratulujeme!

Herecký pár Juraj Loj a Zuzana Kanócz sa už čoskoro stanú trojnásobnými rodičmi.
Obrovské prekvapenie: Známa slovenská

Myslíte si, že Zuzana Kanócz bude mať chlapčeka alebo dievčatko?

chlapčeka

358

dievčatko

299

Počet hlasov: 657


Galéria

Herečka Zuzana Kanócz sa Herecký pár Juraj Loj Známi slovenskí umelci Juraj Zuzana Kanócz aktuálne hviezdi Zuzana Kanócz sa vo

Nástroje k článkuZDROJ: lc
FOTO: Ján Zemiar, TV Markíza, TV JOJ

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články