Zuzana Kanócz po pôrode opäť na pľaci: Ona že pred mesiacom rodila?! | Topky.sk

°C

Pondelok, 9. december 2019. Meniny má Izabela, zajtra Radúz.

Zuzana Kanócz po pôrode opäť na pľaci: Ona že pred mesiacom rodila?!

Zuzana Kanócz vyzerá, akoby pred mesiacom ani nerodila.
Zuzana Kanócz vyzerá, akoby pred mesiacom ani nerodila.
Zdroj: Instagram Z.K.
29.09.2018 13:00

BRATISLAVA - Len v prvý septembrový deň priviedla na svet svoje tretie dieťa, ktoré má s partnerom, hercom Jurajom Lojom (35), a už sa obracia na pľaci. Zuzana Kanócz (38) sa objavuje na obrazovkách televízie JOJ v seriáli Som mama a po pôrode sa vrátila pred kamery. Ani náhodou však nevyzerá, že len nedávno rodila!


Herečka sa na začiatku septembra stala trojnásobnou mamou a k súrodencom Lucasovi a Izabelle pribudla sestrička Leyla. Zuzka hrá v seriáli Som mama tehotnú Agátu, ktorej pôrod sa blíži nezadržateľnými krokmi. Projekt na motívy knihy Kristíny Tormovej sa teší obľube, a tak tvorcovia stále pracujú na nových častiach, v ktorých blondínka nebude chýbať.

Zuzka sa teší z malej Leyly.
Zuzana Kanócz po pôrode
Zdroj: Instagram Z.K.

Ani nie mesiac po pôrode sa opäť objavila na natáčacom dni spolu s kolegyňami Kristínou Tormovou, Michaelou Čobejovou a Luciou Hurajovou. Zuzka však prekvapila svojou postavou. Kým niektoré mamičky sa tehotenských kíl nevedia dlho zbaviť, seriálová Agáta vyzerá štyri týždne po pôrode, akoby ani nerodila.

Napriek tomu, že sa herečka vrátila pred kamery takto skoro, svoju dcérku zanedbávať určite nebude. Chce totiž tráviť čas najmä s rodinou. „Vo štvrtok mala prvý natáčací deň a bude ich mať v októbri ešte zopár, kde si od bábätka odbehne len na niekoľko hodín. Zuzka si naozaj stráži, aby svoj čas venovala rodine,“ povedal nám zdroj.

Kristína Tormová, Zuzana Kanócz, Lucia Hurajová a Michaela Čobejová si užili natáčací deň.
Zuzana Kanócz po pôrode
Zdroj: TV JOJ

Pozeráte seriál Som mama?

58 % nie
áno 42 %

Hlasovalo: 839Galéria

Zuzana Kanócz vyzerá, akoby Zuzka sa teší z Kristína Tormová, Zuzana Kanócz, Zuzka sa fotkou z Už niekoľko rokov tvorí Zuzana Kanócz a Juraj

Nástroje k článku


ZDROJ: md

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články