Streda, 12. máj 2021. Meniny má Pankrác, zajtra Servác.

Ups, to je ale TRAPAS! Známy moderátor v spoločnosti: Čo sa mu to hompáľa pod pazuchou?

Peter Justin Topoľský
Peter Justin Topoľský
Zdroj: Jan Zemiar
05.06.2018 12:00

BRATISLAVA - Tak toto tu ešte nebolo! Včera večer sa v priestoroch Slovenského národného divadla rozdávali prestížne ocenenia Slovenka roka. Na honosnom galavečere sa zúčastnilo obrovské množstvo známych tvárí, medzi ktorými nechýbal ani moderátor Peter Justin Topoľský (56). A práve on sa hneď v úvode postaral o najväčší trapas večera!


Peter na verejnosti nie je známy len ako moderátor, ale aj ako muž, ktorý má veľmi blízko k móde. Na spoločenských akciách sa vždy objavuje perfektne zladený od hlavy až po päty a napriek tomu, že už má po 50-ke, čo sa štýlu týka, učiť by sa od neho mohli aj o polovicu mladší páni. Včera však poriadne prestrelil.

Na prestížny galavečer Slovenky roka, ktorá oslavovala krásne 10. výročie, prišiel v šviháckom kvetovanom obleku, ktorý však zaujal niečím úplne iným ako potlačou. Na saku si totiž nechal veľkú cenovku, ktorá prítomným okamžite udrela do očí. Všetci sa tak dozvedeli, že Peter nosí veľkosť XXL a za svoj outfit v obchode nechal takmer 130 dolárov.

Peter Justin Topoľský si nevšimol, že zo saka neodstránil cenovku.
Ups, to je ale
Zdroj: Jan Zemiar

Peter Justin Topoľský sa hneď z príchodu postaral o poriadny trapas.
Ups, to je ale
Zdroj: Jan Zemiar

Visačka z neho zmizla až v momente, kedy moderátora na nečakané faux-pas upozornili ďalší prichádzajúci. Topoľský si však zo svojho trapasu ťažkú hlavu nerobil, ceduľku jednoducho odtrhol a celú situáciu vzal s úsmevom. Nuž, stáva sa aj horšie!


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články