Herecký sexsymbol Vajda prekvapil zanedbaným výzorom: Fúha, takto zarasteného a šedivého ste ho ešte nevideli! | Topky.sk

Nedeľa, 22. júl 2018. Meniny má Magdaléna, zajtra Oľga.

Herecký sexsymbol Vajda prekvapil zanedbaným výzorom: Fúha, takto zarasteného a šedivého ste ho ešte nevideli!

Jozef Vajda
Jozef Vajda
16.04.2018 13:30

BRATISLAVA - Herec Jozef Vajda (62) si v priebehu rokov vybudoval stabilný vizuálny imidž, ktorým si získal nálepku jedného z najväčších sexsymbolov. Niekdajší Cassanova sa dlho udržiaval vo forme a svojím šarmantným vzhľadom si dokázal získať srdce nejednej ženy na Slovensku. Mohlo sa dokonca zdať, že plynutie času nemá na neho absolútne žiadny vplyv - teda aspoň doposiaľ!


Jozef Vajda je už dlho považovaný za jedného z najväčších sexsymbolov. Vo svojich najlepších rokoch disponoval nielen vyšportovanou figúrou, neuveriteľnou charizmou, ale predovšetkým aj pestovaným výzorom, vďaka ktorému mu všetky ženy doslova padali k nohám.

O to zarážajúcejšie preto bolo vidieť ho tak, ako si ho slovenský divák dosiaľ snáď ani nepamätá. V uplynulom Inkognite totiž vždy dobre vyzerajúci umelec prekvapil zanedbaným vzhľadom, keď sa pred kamerami ukázal s poriadne zarastenou a šedivou bradou.

Herec Jozef Vajda sa pred kamerami ukázal so zarastenou, šedivou bradou.
Herecký sexsymbol Vajda prekvapil
Zdroj: TV JOJ

Hoci Vajda nikdy nevyzeral na svoj vek a vždy popieral zákony prírody, teraz sa potvrdilo, že aj celebrity sú len ľudia a neúprosnému plynutiu času sa, žiaľ, nevyhne nikto z nás. Treba však v konečnom dôsledku poznamenať i to, že aj napriek neprehliadnuteľným známkam starnutia pôsobí Jožko stále veľmi sympatickým a šarmantným dojmom. Veď presvedčte sa napokon sami!

Jozef Vajda však stále zaujme charizmou a neodolateľným úsmevom.
Herecký sexsymbol Vajda prekvapil
Zdroj: TV JOJ

Pristane podľa vás takáto brada Jozefovi Vajdovi?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 1182Galéria

Jozef Vajda Herec Jozef Vajda sa Jozef Vajda však stále Hoci Vajda nikdy nevyzeral Jozef Vajda si v

Nástroje k článkuZDROJ: lc
FOTO: TV JOJ, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články