°C

Streda, 29. január 2020. Meniny má Gašpar, zajtra Ema.

Problémy odstavili natáčanie v Jojke: BUM a zrazu nebolo nič vidieť!

Natáčanie v Jojke skomplikovali technické problémy.
Natáčanie v Jojke skomplikovali technické problémy.
Zdroj: TV JOJ
19.04.2018 09:00

BRATISLAVA - Aby natáčanie televíznej relácie prebiehalo bez akýchkoľvek komplikácií, vyžaduje si to stopercentné fungovanie všetkej techniky. Tá aktuálne potrápila tvorcov jojkárskej relácie Inkognito. Počas výroby obľúbenej šou totiž v momente nebolo v štúdiu absolútne nič vidieť!


Televízia sa zábermi z tmavého štúdia podelila na sociálnej sieti Instagram. „Nevidím ťa, ale je fajn byť osvietený trošku. Nevidím nikoho, lebo nám vyhodilo celé štúdio, tak stojíme. Inkognito dnes v tme,“ hovorí vo videu moderátor relácie Vlado Voštinár, ktorého vidno len vďaka zapnutej baterke. 

Zaujímalo nás preto, ako dlho porucha trvala a čo ju spôsobilo. „Tmu spôsobil výpadok prúdu v celom areáli. Technické problémy však boli rýchlo odstránené,“ povedala pre Topky.sk hovorkyňa televízie Joj Lucia Kulihová. Elektrina podľa jej slov po čase nabehla a v natáčaní sa mohlo pokračovať ďalej. Výroba novej časti relácie tak nebola ohrozená. 

Patrí relácia Inkognito k vašim obľúbeným?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 594Galéria

Natáčanie v Jojke skomplikovali Počas natáčania Inkognita nastala Podobná situácia nastala pred Účinkujúci v relácii Sedem Inkognito Inkognito Inkognito

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Tv Joj;
VIDEO: Tv Joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články