Dramatický pôrod: Komplikácie u Cifrovcov! | Topky.sk

°C

Streda, 13. november 2019. Meniny má Stanislav, zajtra Irma.

Dramatický pôrod: Komplikácie u Cifrovcov!

Matej Sajfa Cifra
Matej Sajfa Cifra
29.01.2018 18:00

BRATISLAVA – Desivé chvíle v pôrodnici! Matej Sajfa Cifra (38) je úspešný moderátor a po svojom boku má krásnu a šikovnú moderátorku Veroniku Ostrihoňovú (28). Svojim rodičom určite robí doteraz radosť. No pri príchode na svet ich poriadne vystrašil.


Matej Sajfa Cifra je dlhoročným moderátorom a o jeho súkromí sa vie pomerne dosť. Napriek tomu sa zapojil do výzvy, aby na seba prezradil 5 vecí, ktoré nie sú všeobecne známe. 

Fanúšikom sa zveril, že pred prvým vysielaním v rádiu zvracal na záchode od stresu. Evidentne teda nebol odjakživa taký sebavedomý, ako pôsobí dnes. Hneď po tom však nasledoval oveľa závažnejší fakt. 

Matej totiž pri svojom narodení hneď rodičov poriadne vystresoval a museli sa obávať o jeho zdravie. „Keď som sa narodil, bol som v inkubátore. Mal som zápal pľúc. Napil som sa plodovej vody,” prezradil. Tieto komplikácie pri pôrode však našťastie nakoniec dobre dopadli a mama s otcom na neho môžu byť dnes právom hrdí. 

Dramatický pôrod: Komplikácie u
Zdroj: Instagram MC


Galéria

Matej Sajfa Cifra Matej Sajfa Cifra prezradil, Matej Sajfa Cifra bonzol, Matej Sajfa Cifra je Matej Sajfa Cifra je Matej Sajfa Cifra s Matej Sajfa Cifra s Matej Sajfa Cifra s

Nástroje k článkuZDROJ: ev
FOTO: Instagram MC, Facebook MC, Ján Zemiar, Liga proti rakovine

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články