Ťažké lúčenie rodiny s Labudom (†73) v krematóriu: Zrútená manželka aj syn Marián s plačom objímali truhlu! | Topky.sk

Streda, 19. september 2018. Meniny má Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava.

Ťažké lúčenie rodiny s Labudom (†73) v krematóriu: Zrútená manželka aj syn Marián s plačom objímali truhlu!

Hercovi najbližší niesli poslednú rozlúčku veľmi ťažko.
Hercovi najbližší niesli poslednú rozlúčku veľmi ťažko.
Zdroj: Jan Zemiar
13.01.2018 06:00

BRATISLAVA - V piatok sa slovenská umelecká obec, verejnosť aj rodina navždy rozlúčili s legendárnym slovenským hercom Mariánom Labudom (†73). Pred poludním sa v novej budove Slovenského národného divadla konal oficiálny smútočný ceremoniál a v podvečerných hodinách sa rodina a priatelia presunuli do krematória na pohreb. Pre umelcových najbližších to boli veľmi ťažké chvíle. Užialená manželka Vierka a syn Marián s plačom objímali truhlu!


Celá herecká obec a verejnosť sa so zosnulou legendou Mariánom Labudom rozlúčila v piatok pred poludním v novej budove Slovenského národného divadla. O piatej popoludní sa následne konal súkromný pohreb v Bratislavskom krematóriu, na ktorý sa presunula už len rodina a priatelia. 


Slovensko sa rozlúčilo s legendárnym Mariánom Labudom (†73): Rodina v slzách, neutíchajúci potlesk a... Prišiel aj Otík!


Hercovi najbližší poslednú rozlúčku prirodzene niesli veľmi ťažko. Utrápená vdova po umelcovi nedokázala zastaviť plač a smútok doľahol aj na Labudových dvoch synov.

Marián Labuda mladší si od žiaľu ľahol na truhlu a plakal.
Ťažké lúčenie rodiny s
Zdroj: Jan Zemiar

Keď sa pohreb blížil k svojmu koncu, Marián Labuda mladší si od žiaľu „ľahol“ na truhlu a chvíľu ju objímal. Podobne sa so svojím milovaným rozlúčila aj manželka Vierka, ktorú po celý čas utešovali synovia. 

Podobným spôsobom, ako Marián Labuda ml., sa so svojím milovaným mužom rozlúčila aj pani Vierka.
Ťažké lúčenie rodiny s
Zdroj: Jan Zemiar

Smutná správa o smrti Mariána Labudu zasiahla Slovensko minulý týždeň v piatok. Umelec naposledy vydýchol pred svojím domom v Borinke, keď chcel vyjsť s autom z garáže. Česť jeho pamiatke!


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články