Módne (s)hity z Noci nádejí: Mirgová ako guľa, krásna Hargašová a hviezda večera Richterová | Topky.sk

Nedeľa, 22. júl 2018. Meniny má Magdaléna, zajtra Oľga.

Módne (s)hity z Noci nádejí: Mirgová ako guľa, krásna Hargašová a hviezda večera Richterová

Jarmila Hargašová, Dominika Richterová, Dominika Mirgová.
Jarmila Hargašová, Dominika Richterová, Dominika Mirgová.
09.11.2017 09:00

BRATISLAVA – Pred pár dňami sa v našom hlavnom meste konal charitatívny večer Noc nádejí, kde sa pomáhalo tým, ktorí to najviac potrebujú. Podporiť dobrú vec prišlo aj niekoľko známych tvárí, ktoré sa patrične na akciu aj nahodili. Kto z nich sa obliekol najlepšie a komu to nevyšlo, zhodnotila stylistka Andrea Ziegler.


Daniela Hantuchová, bývalá tenistka

Myslím, že toto jej vyšlo. Pekný odtieň šiat a tiež výborný strih, ktorý si Daniela môže dovoliť. Oceňujem trendový výber kabelky. Chlpaté sa teraz nosí. Príjemne zladené. Úplne som sa nestotožnila s výberom topánok. Buď by som volila telové alebo šmrncovné sandále.

Módne (s)hity z Noci

Vendula Pizingerová, riaditeľka nadácie Kvapka nádeje 

Antický strih bude vždy pôvabný. Parádna farba, parádny výber doplnkov, vrátane účesu. Jednoducho parádna žena! Všetko skvele zladené!

Módne (s)hity z Noci

Petra Ficová, fotografka

Čiernou sa do spoločnosti nič nepokazí. Bordová je „in“ a military štýl tiež. Šik a elegantné.

Módne (s)hity z Noci

Karin Majtánová s partnerom Petrom, moderátorka

Ako som už spomenula, antický „look“ je veľmi ženský a pekný, ale nie úplne každému sa tiež hodí. Žiaľ, Karin nemá paže na ich odhaľovanie. To určite pôvabne nevyzerá. Padavý strih je pre ňu skvelá voľba. Paže a ramená by som rafinovane zakryla a bolo by to skvelé!

Partner akoby k nej ani nepatril. Po prvé, oblek veľký. Rukávy ani nohavice nemajú správnu dĺžku. Chce to trochu spoločensky vyladiť. Aspoň vreckovku do vrecka saka by som dala. Modrú košeľu by som vymenila skôr za bielu. Pohrala by som sa s farebnosťou práve tej vreckovky.

Módne (s)hity z Noci

Jarmila Hargašová, moderátorka

Krásna dáma. Jednoduché a pritom dokonalé a náročné! Akýkoľvek komentár zbytočný. Ukážka, ako má dáma v spoločnosti vyzerať. Niekedy stačí staviť na správnu farbu! V jednoduchosti je krása.

Módne (s)hity z Noci

Dominika Mirgová s manželom Petrom, speváčka

Neviem, či táto dáma nemá doma zrkadlo, ale opäť vyzerá ako guľa. Aj dáma, ktorá má ženské tvary, môže vyzerať šmrncovne a štýlovo. Toto je preexponované. Ona potrebuje siluetu zjemniť a nie ju zväčšovať! Ľahšia látka by to vyriešila. Kožušinka je šik.

Manžel má parádne sako. Nohavice sa mi zdajú, že sú trochu iný odtieň a príliš obyčajné. Trochu slávnostnejšie k tomu saku by boli lepšia voľba. Ako pár príjemne zladení.

Módne (s)hity z Noci

Dominika Richterová, herečka

Opäť jeden vydarený styling. Dokonalý strih a tiež farba. Skvele zladené s účesom, mejkapom, topánkami, ktoré výborne ladia s náušnicami! Výborné! Ďalšia hviezda večera!

Módne (s)hity z Noci

Juraj Bača, herec

Ukážka, ako sa má muž do spoločnosti obliecť. Ako som už často spomínala, je to tiež prejav úcty k hosťom a hostiteľovi. Pravý gentleman!

Módne (s)hity z Noci


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články