°C

Streda, 27. január 2021. Meniny má Bohuš, zajtra Alfonz.

Módne (s)hity: Nudná Verešová, dokonalá Skoncová a parádna Mendrejová

Soňa Skoncová, Denisa Mendrejová a Eva Verešová
Soňa Skoncová, Denisa Mendrejová a Eva Verešová
11.12.2017 09:00

SVÄTÝ JUR – Pred pár dňami sa v nádherných priestoroch vily vo Svätom Jure stretlo na tlačovke niekoľko známych žien, ktoré prišli podporiť novú kozmetickú značku doktorky Aleny Pallovej. Dámy ukázali zaujímavé kúsky zo svojho šatníka. Keďže akciu prišlo podporiť väčšie množstvo známych tvárí, ponúkame vám prvých 9 z nich. Komu to najviac pristalo a kto to veľmi neodhadol? Outfity opäť zhodnotila odborná stylistka Andrea Ziegler.


Alena Pallová, majiteľka estetickej kliniky

Jednoduché a elegantné. Veď predsa v jednoduchoti je krása. Bledoružová ju zjemňuje. Šaty skvelého strihu a dĺžka, ktorú si ona rozhodne môže dovoliť. Dokonalá ukážka, že menej je viac. Neprečačkané. Osobnosť dokonale odhalená. Takto má vyzerať, keď šaty majú robiť človeka!

Módne (s)hity: Nudná Verešová,

Eva Novotová Verešová, miss Slovensko 2002

Zelená je topka farba. Aj zelená a čierna je fajn kombinácia. Ten rolák mi príde bežný, nie som si istá, či je to tá najvhodnejšia voľba do spoločnosti. Taká nuda. Neviem, príde mi to trochu rozhádzané. Kožušina a topánky sú super. Chcelo by to vyvážiť.

Módne (s)hity: Nudná Verešová,

Karolína Čičátková, moderátorka a Miss Sloensko 1998

Veľmi zaujímavé. Trendové vrstvenie, skvele zladené. Veľmi šik. Výborný styling, nemám komentár. Inšpiratívne.

Módne (s)hity: Nudná Verešová,

Gabriela Drobová, riaditeľka Fashion TV

Ružová Gabike pristane. Akákoľvek. S bielou je to úplne skvelá kombinácia. Myslím si, že ideálne na tento typ spoločenskej príležitosti. Ležérne, ale elegantné zároveň a je vidno, že sa v tom cíti dobre.

Módne (s)hity: Nudná Verešová,

Soňa Skoncová, moderátorka a bývalá 1. Vicemiss Slovensko 2009

Neviem, či bol ružový dress code, ale vidno, že je to celkom obľúbená farba. Soňa má štýl. Vie výborne kombinovať a ladiť. Myslím, že akékoľvek komentovanie by bolo zbytočne násilné. Dokonalé!

Módne (s)hity: Nudná Verešová,

Katarína Mihalová Manová, Miss Intercontinental 2006, setra A. Pallovej 

Opäť jeden z vydarených stylingov. Biela košeľa a rifle sú základom ženského šatníka. V kombinácii s luxusnou kožušinou to môže nabrať iné obrátky. Niekedy netreba zbytočne experimentovať, ale dobre skombinovať. Toto sa podarilo!

Módne (s)hity: Nudná Verešová,

Juraj Bača, herec, moderátor, spevák

Výborné. Hviezda večera. Krásny modrý oblek. Skvele zladené v detailoch. Na čo by som dala trošku pozor, je dĺžka nohavíc. Nie je úplne ideálna.

Módne (s)hity: Nudná Verešová,

Denisa Mendrejová, Miss Universe SR 2009

Paráda. Šmrncovná bielo-čierna kombinácia trochu inak.  Oceňujem nenápadné ladenie v detailoch, ktoré tomu dávajú neskutočný štýl! Keďže ide o spoločenskú príležitosť, kabelku by som volila skôr menšiu.

Módne (s)hity: Nudná Verešová,

Romana Škamlová, 1. viecmiss Slovensko 2007

Šálik by som nechala v šatni. Možno tam bola zima. Vidíme, že je značkový a pekný, ale neviem, či je nutný na krku v danom priestore. Kabelka je tiež fajn na deň. Pre mňa akákoľvek spoločenská príležitosť, aj keď menej formálna, si vyžaduje spoločenské prvky a tým menšia kabelka rozhodne je. Ostatné z fotky dobre nevidím, ale ako tradičný môj komentár, čiernou sa nič nepokazí.

Módne (s)hity: Nudná Verešová,

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: ala Palla

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články