°C

Streda, 8. júl 2020. Meniny má Ivan, zajtra Lujza.

Módne (s)hity očami detí: Princezná Kormúthová a tmavá Mináriková

Módne (s)hity očami detí
Módne (s)hity očami detí
01.06.2018 12:00

BRATISLAVA –V posledných dňoch sa konalo viacero spoločenských akcií, kde sa objavilo aj niekoľko známych tvári. Na ich outfity si tentokrát neposvietila stylistka Andrea Ziegler, ale deti Sárinka (6) a Veronika (6), z ktorých sa na chvíľu stali módne kritičky. Takto netradične spolu s topkami oslávili Medzinárodný Deň Detí. Pozrite ako ohodnotili naše celebrity vo VIDEU.


Dnes je Medinárodný deň detí (MDD), a tak sme sa v redakcii rozhodli poňať ho trošku netradične. Dali sme priestor deťom, aby sa na chvíľu stali súčasťou nášho tímu. Šesť ročné škôlkarky Sárinka a Veronika milujú módu a rady sa obliekajú do krásnych vecičiek, a tak ani na chvíľu neváhali, keď sa mohli stať módnymi kritičkami v rubrike Módne (s)hity, ktoré má inak pod palcom stylistka Andrea Ziegler.

Na paškál si zobrali 4 známe Slovenky- moderátorku Martinu Mečiarovú, moderátorku a podnikateľku Kristínu Kormúthovú, bývalú playmate Janu Minárikovú a speváčku Dášu Mambu Šarközyovú. Pozrite, ako zhodnotili ich outfity, čo sa im páčilo, a čo skritizovali.

Martina Mečiarová
Módne (s)hity očami detí:

Kristína Kormúthová
Módne (s)hity očami detí:

Jana Mináriková
Módne (s)hity očami detí:

Dáša Mamba Šarközyová
Módne (s)hity očami detí:

Páčilo sa vám ako deti zhodnotili styling celebrít?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 49Galéria

Módne (s)hity očami detí Martina Mečiarová Kristína Kormúthová Jana Mináriková Dáša Mamba Šarközyová

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Ján Zemiar;
VIDEO: Topky

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články