Prekvapivý pohľad na Lenku Šóošovú: Druhý džob... Aha, čomu sa venuje okrem Telerána! | Topky.sk

Nedeľa, 22. júl 2018. Meniny má Magdaléna, zajtra Oľga.

Prekvapivý pohľad na Lenku Šóošovú: Druhý džob... Aha, čomu sa venuje okrem Telerána!

Lenka Šóošová sa okrem moderovania stále venuje aj inej práci.
Lenka Šóošová sa okrem moderovania stále venuje aj inej práci. , Zdroj: FEMINITY
02.11.2017 00:00

BRATISLAVA - Plné ruky práce! Lenka Šóošová (41) je dlhoročnou moderátorkou markizáckeho Telerána. Inak ako pred kamerami si ju preto diváci už nevedia ani predstaviť. Napriek tomu má štíhla brunetka okrem moderovania ešte druhý džob. Všimli sme si ju počas semifinále tanečnej šou Let's Dance - no nebola tam ani ako hosť a nemala v ruke ani mikrofón. Aha, čomu sa ešte venuje!


Lenka Šóošová je dlhoročnou tvárou televízie Markíza. V médiách však nezačínala ako moderátorka, ale ako maskérka. Postupne sa prepracovala až pred kamery a pred nimi hviezdi dodnes. No svojho druhého džobu sa nevzdala.

Počas nedeľného prenosu Let's Dance sme ju totiž zhliadli medzi účinkujúcimi. No nie s mikrofónom, ale s púdrom v ruke. Známa Slovenka sa tak čas od času vráti k svojmu starému povolaniu a na výrobe televíznych šou sa podieľa aj ako maskérka. 

„Umeleckú maskérku robím 22 rokov. Nie je žiadne tajomstvo, že som robila všetky veľké projekty ako Let's Dance, SuperStar, Nevesta pre milionára, Big Brother, Miss, Slovensko má talent, Talentmánia... atď. Svojej práci sa s láskou venujem naďalej,“ prezradila pre Topky.sk Šóošová. 

Lenka Šóošová sa na nedeľnom prenose Let's Dance mihla ako maskérka.
Prekvapivý pohľad na Lenku
Zdroj: Jan Zemiar

Vedeli ste, že Lenka Šóošová začínala v televízii ako maskérka?

43 % nie
áno 57 %

Hlasovalo: 1573Galéria

Lenka Šóošová sa okrem Lenka Šóošová sa na Lenka Šóošová sa počas Lenka Šóošová sa okrem Lenka Šóošová je dlhoročnou Lenka Šóošová začínala v

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Ján Zemiar, Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články