To najSEXI z DOD v Markíze: Odhalené brušká, zvodné zadočky a Twiinsky s bradavkami v pozore! | Topky.sk

°C

Piatok, 13. december 2019. Meniny má Lucia, zajtra Branislava, Bronislava.

To najSEXI z DOD v Markíze: Odhalené brušká, zvodné zadočky a Twiinsky s bradavkami v pozore!

Známe Slovenky prišli na DOD v sexi outfitoch.
Známe Slovenky prišli na DOD v sexi outfitoch.
Zdroj: Vlado Anjel
28.08.2017 18:00

BRATISLAVA - Uplynulú sobotu Markíza opäť otvorila svoje brány. V areáli televízie sa stretlo obrovské množstvo známych tvárí... A niektoré prišli do spoločnosti v super sexi outfitoch. Speváčka Dara Rolins (44) či exfarmárka Lucia Mokráňová (25) predviedli dokonalé brušká v krátkych topoch a Veronika a Daniela Nízlové (31) z dua TWiiNS ukázali nielen chutné zadočky v úsporných šortkách, ale aj bradavky v pozore!


Sobotný deň patril Dňu otvorených dverí v Markíze. Vládlo horúce slnečné počasie, a tak niet divu, že návštevníci, ale aj známe tváre tomu prispôsobili svoje outfity... Na podujatie totiž mnohé verejne známe ženy dorazili v naozaj úsporných módnych kúskoch.


DOD v Markíze: Nežnosti Emmy Drobnej s frajerom, dve svetové hviezdy a... Čudné »tetovanie« Pociskovej!


Napríklad taká exfarmárka Lucia Mokráňová zvolila voľné horčicové nohavice. No zatiaľ čo nohy mala zahalené, vrchnú časť svojich kriviek vystavila na obdiv. Obliekla si totiž krátky top, ktorý odhalil jej dokonalé brucho a zvýraznil nadupaný dekolt. V podobnom duchu sa vymódila aj speváčka Dara Rolins. Zatiaľ čo nohy nechala zakryté, vypracovaným bruškom sa naplno pochválila. 

Pri sexi dvojičkách z dua TWiiNS bolo toho na obdivovanie oveľa viac. Nahodili sa totiž do kratučkých rifľových šortiek, ktoré odhalili ich šťavnaté zadočky... A svoje ženské zbrane odhalili v tenučkom body, pod ktoré si nedali podprsenku. Výsledok? Bradavky v pozore, ktoré neunikli zrejme žiadnemu mužskému oku. 

Pozrite si, ako to v sobotu vyzeralo na DOD v Markíze:

Páči sa vám, keď ženy nosia krátke topy?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 861Galéria

Známe Slovenky prišli na Exfarmárka Lucia Mokráňová mala Speváčka Dara Rolins predviedla Daniela a Veronika Nízlové Dievčatám z dua TWiiNS

Nástroje k článkuZDROJ: sk, nia
FOTO: Vlado Anjel

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články