Rok od šokujúcej smrti Martinky z Turca: Takáto bola kráľovná televíznej zábavy! | Topky.sk

Pondelok, 25. jún 2018. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Rok od šokujúcej smrti Martinky z Turca: Takáto bola kráľovná televíznej zábavy!

Martina Zuzaniaková alias Kleopatra z Turca.
Martina Zuzaniaková alias Kleopatra z Turca. , Zdroj: TV JOJ
12.08.2017 22:00

MARTIN - Dnes je to presne rok, čo sa na verejnosť dostala šokujúca správa o smrti Martiny Zuzaniakovej (†34). Tá sa do povedomia verejnosti dostala vďaka reality šou Farmár hľadá ženu, kde pútala pozornosť nielen svojím extravagantným správaním, ale aj výrazným štýlom obliekania a líčenia. Vďaka nemu napokon získala aj prezývku Kleopatra z Turca. My sme si posvietili na tie najvýraznejšie momenty jej "mediálnej kariéry". Zaspomínajte si s nami... Takáto bola kráľovná televíznej zábavy!


Martina Chovancová, predtým Zuzaniaková, sa do povedomia verejnosti dostala vďaka účinkovaniu v jojkárskej reality šou Farmár hľadá ženu. Záujem prejavila o panica Mariána, no život na statku sa jej vôbec nepáčil. 

Rok od šokujúcej smrti

Veď napokon od začiatku bola najvýraznejšou obyvateľkou farmy - milovala trblietavé oblečenie, do sandálov na vysokom opätku si zásadne dávala ponožky a jej líčenie pripomínalo imidž egyptskej kráľovnej. 

Rok od šokujúcej smrti

O rozruch v reality šou sa však postarala aj o pár rokov neskôr. Po nevydarenom uchádzaní sa o priazeň farmára Mariána sa totiž opäť prihlásila do projektu. A upozornila na seba doslova okamžite - nová séria totiž ešte ani nezačala a ryšavá Kleopatra sa pobila s mladšou sokyňou. 

Ďalšie výrazné momenty z televízneho života Martinky z Turca nájdete v našej GALÉRII»

Sledovali ste programy s Martinom z Turca?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 2342Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Tv Joj, Ján Zemiar, Facebook;
VIDEO: Tv Joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články