Celeste Buckingham výrazne zmenila imidž: Pozrite, aká je z nej teraz šupa! | Topky.sk

°C

Utorok, 12. november 2019. Meniny má Svätopluk, zajtra Stanislav.

Celeste Buckingham výrazne zmenila imidž: Pozrite, aká je z nej teraz šupa!

Celeste Buckingham
Celeste Buckingham
Zdroj: Instagram C.B.
11.08.2017 11:45

BRATISLAVA - Ako z katalógu! Presne tak aktuálne vyzerá speváčka Celeste Buckingham (22). Tá sa totiž v týchto dňoch rozhodla pre výraznú zmenu imidžu a nechala sa ostrihať. Jej nový look je doslova fascinujúci!


Speváčka Celeste Buckingham je krásna žena, ktorej pristane azda čokoľvek. Presne to potvrdila aj teraz, keď svojich fanúšikov na sociálnej sieti prekvapila výrazne zmeneným účesom. Brunetka totiž krátko po rozchode s fešným hudobníkom opäť vyhľadala šikovných kaderníkov a nechala sa ostrihať.


Postavička ako lusk: Celeste Buckingham iba v plavkách!


Imidž zmenila naozaj nápadito, čo v konečnom dôsledku ocenili aj jej priaznivci, ktorí ju častovali mnohými chválami a pozitívnymi komentármi. „Pôsobíš 1000-krát ženskejšie ako s dlhými. Je to efektné,“ vyzdvihol jej svieži look jeden z jej sledovateľov, „O ,môj, Bože, máš to úplne skvele, si inšpiratívna,“ pokračoval ďalší.

No a my s nimi môžeme len a len súhlasiť. S novou kreáciou na hlave Buckingham doslova žiari, vyzerá šmrncovne, šik a v neposlednom rade aj neskutočne sexi. Žeby aj v tomto prípade platilo staré známe: „Nové vlasy, nový chlap?“ Nuž, nechajme sa prekvapiť :)

Ako to Celeste s novými vlasmi pristane, si môžete pozrieť aj v našej GALÉRII »

Páči sa vám nový účes Celeste Buckingham?

44 % nie
áno 56 %

Hlasovalo: 2233Galéria

Celeste Buckingham Speváčka Celeste Buckingham si Celeste Buckingham vyzerá ako Zmena imidžu Celeste Buckingham Celeste Buckingham sa aktuálne

Nástroje k článkuZDROJ: lc
FOTO: Instagram C.B.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články