Celeste Buckingham všetkým vyrazila dych: SEXI ako nikdy predtým... V spoločnosti len v podprsenke! | Topky.sk

°C

Pondelok, 18. november 2019. Meniny má Eugen, zajtra Alžbeta.

Celeste Buckingham všetkým vyrazila dych: SEXI ako nikdy predtým... V spoločnosti len v podprsenke!

Celeste Buckingham
Celeste Buckingham
Zdroj: Jan Zemiar
26.10.2017 12:00

BRATISLAVA - Pprišla a zažiarila! Keď diváci na premiére filmu Bajkeri uvideli Celeleste Buckingam (22), ktorá si v snímke zahrala jednu z hlavných postáv, takmer neverili vlastným očiam. Speváčka si to totiž pred plátno namierila v poriadne dráždivom outfite a svojím dokonalým výzorom nenechala chladným snáď ani jedného človeka, ktorý sa v kine nachádzal. Presvedčte sa sami!


Celeste je známa tým, že čo sa týka módy, nemá potrebu zúfalo nasledovať aktuálne trendy a spolieha sa skôr na svoje osobné cítenie. To, čo predviedla na premiére filmu Bajkeri, však rozhodne všetkým vyrazilo dych. Speváčka totiž prišla v podprsenke a pôsobila, akoby si práve len odbehla z prehliadkového móla.

Čiernu bielizeň len doplnila extravagantnými šatami s dlhými rukávmi, ktoré však nezahaľovali ani centimeter z jej hrudníka. A hoci by podobný outfit na mnohých ženách mohol vyznieť jemne vulgárne či lacno, Celeste v ňom vyzerala ako dokonalá femme fatale.

Celeste Buckingham vyzerala ako dokonalá famme fatale.
Celeste Buckingham všetkým vyrazila
Zdroj: Jan Zemiar

Štýlový look doplnila len výrazným červeným rúžom a ladiacimi lodičkami, čo speváčkinmu výzoru dodalo absolútny šmrnc, vďaka ktorému z nej pohľad mohol spustiť len málokto v miestnosti. Za zmienku však určite stojí aj jej herecké podanie na plátne. Prítomný v sále sa totiž po premiére zhodli, že brunetka podala veľmi dobrý výkon a perfektne zapadla k svojim hereckým kolegom. 

Nedalo sa prehliadnuť, že Celeste v poslednom období poriadne zamakala na svojej postave. Hoci nikdy nepatrila k bacuľkám, na svoje ženské krivky bola hrdá. Tentokrát však predviedla dokonalú postavu a hoci šaty odhaľovali väčšiu časť kože, než na akú sme u nej zvyknutí, na jej tele sa nenašla ani jediná nedokonalosť. Tak tomu sa povie presná trefa do čierneho. Bravó, Celeste!

Páči sa vám outfit, ktorý si Celeste vybrala na premiéru filmu Bajkeri?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 1208Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Já Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články