Ďalšia svadba v slovenskom šoubiznise: Známy markizák si zobral kolegyňu! | Topky.sk

Pondelok, 16. júl 2018. Meniny má Drahomír, zajtra Bohuslav.

Ďalšia svadba v slovenskom šoubiznise: Známy markizák si zobral kolegyňu!

Michal Kovačič a Zuzana Hanzelová sú už svoji.
Michal Kovačič a Zuzana Hanzelová sú už svoji., Zdroj: Facebook
01.07.2017 19:05

SVÄTÝ JUR - V slovenskom šoubiznise sa aktuálne koná jedna svadba za druhou. Najnovšie svoj veľký deň prežil markizák Michal Kovačič. Svoje áno povedal kolegyni z verejnoprávnej RTVS Zuzane Hanzelovej v Renesančnom vinohradníckom dome vo Svätom Jure.


So svadbami v slovenskom šoubiznise akoby sa v poslednom období roztrhlo vrece. Po moderátoroch Adele Banášovej a Viktorovi Vinczemu, Vilovi Rozborilovi či spevákovi Adamovi Ďuricovi, mali svadbu aj markizácky redaktor Michal Kovačič a redaktorka z verejnoprávnej RTVS Zuzana Hanzelová.

Ako informoval portál markiza.sk, dvojica si svoje áno povedala rok od zásnub, dnes o 16:30 v Renesančnom vinohradníckom dome vo Svätom Jure. A svadba to bola obrovská - pozvaných bolo 150 hostí, medzi ktorými nechýbala ani Adela Banášová s manželom Viktorom Vinczem. 

A ich veľký deň sa nezaobišiel ani bez komplikácií. Šofér totiž nevestu prišiel omylom vyzdvihnúť na inú adresu na konci mesta. „Nevesta pred panelákom, čakajúca na šoféra, ktorý prišiel na inú adresu na druhom konci mesta,“ podelila sa Zuzana so svojimi priateľmi na sociálnej sieti Facebook. Novomanželom gratulujeme!

Chceli by ste mať podobne veľkú svadbu?

46 % nie
áno 54 %

Hlasovalo: 625Galéria

Michal Kovačič a Zuzana Nevesta Zuzana Hanzelová sa Michal Kovačič je redaktorom Zuzana Hanzelová

Nástroje k článkuZDROJ: sk, lc
FOTO: Facebook Z.H., Tv Markíza, RTVS

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články