Zmena imidžu bývalej miss Čičátkovej: Z krásnej čiernovlásky... Ehm, no pozrite na ňu! | Topky.sk

Utorok, 15. október 2019. Meniny má Terézia, zajtra Vladimíra.

Zmena imidžu bývalej miss Čičátkovej: Z krásnej čiernovlásky... Ehm, no pozrite na ňu!

Karolína Čičátková
Karolína Čičátková
Zdroj: J8n Zemiar
21.07.2017 13:30

BRATISLAVA - Miss z roku 1998 Karolína Čičátková (37) bola vždy známa svojou havraňou hrivou. Dlhé, husté, lesklé vlasy boli jej korunou krásy. Nedávno sa však objavila v kine s úplne zmeneným imidžom. A teda ide o poriadnu zmenu. Svoju čiernu farbu totiž vymenila za... No veď pozrite sami!


Už keď v roku 1998 Karolína Čičátková získala titul Miss Slovensko, pýšila sa tmavými vlasmi. A odvtedy so svojím účesom príliš neexperimentovala. Ešte aj minulý rok na jeseň sa v spoločnosti objavila s dlhými havraními vlasmi, ktoré jej každý obdivoval. 

Aktuálne sa však kráska rozhodla pre zmenu. Na nedávnej premiére v kine sa totiž objavila s výrazne zmeneným účesom. Tmavá farba je už minulosťou, nahradil ju svetlejší odtieň hnedej... Ale len do polovice hlavy - nižšie má zas bývalá misska úplne blond pramene.

No pri Karolíne, ktorá bola celý život verná tmavej farbe, je toto rozhodne nezvyk. Veď pozrite sami! Fotky pred aj po zmene nájdete v našej GALÉRII»

Aké vlasy sa podľa vás Karolíne hodia viac?

Tmavé

489

Svetlejšie

52

Počet hlasov: 541


Galéria

Karolína Čičátková Karolína Čičátková pred zmenou Karolína Čičátková radikálne zmenila Karolína Čičátková na premiére Karolína Čičátková sa celý Karolína Čičátková Už v časoch, keď

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Ján Zemiar, Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články