Neverný Kraus to nezvládol: Zbabelý ústup! | Topky.sk

Streda, 23. október 2019. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Neverný Kraus to nezvládol: Zbabelý ústup!

Andy Kraus
Andy Kraus
Zdroj: RTVS
23.10.2016 22:00

BRATISLAVA - Vycúval! Andy Kraus (49) po 17 rokoch opustil svoju manželku Danielu. Dôvodom má byť herečka Natália Puklušová (32). A práve preto sa teraz scenárista drží v úzadí. Zrušil aj prisľúbenú účasť na krste knihy Štefana Wimmera.


Andy Kraus by bol v tomto čase asi najradšej, keby nebol známy. Po 17 rokoch totiž nechal svoju manželku a začal si s mladšou herečkou Natáliou Puklušovou.

Aktuálne je scenárista v rámci šoubiznisu asi najsledovanejším mužom na Slovensku. Každý je totiž zvedavý, či sa s Natáliou začnú ukazovať v spoločnosti ako pár alebo nakoniec pôjdu od seba.

Zrejme aj preto Andy vycúval z účasti na akcii, kam mal podľa Smotánky pred pár dňami zavítať. „Pozdravujeme Andyho Krausa, ktorý síce mal prísť, ale po tom, ako sa prevalilo, že namiesto manželky trávi čas s priateľkou, herečkou Natáliou Puklušovou, radšej sa akcii, kde boli médiá, vyhol,” informovala divákov moderátorka Erika Judínyová.

Natália Puklušová a Andy Kraus
Neverný Kraus to nezvládol:


Galéria

Andy Kraus Natália Puklušová a Andy Andy Kraus s manželkou Andy Kraus s manželkou Natália Puklušová Natália Puklušová randila kedysi Natália Puklušová v Hlase

Nástroje k článkuZDROJ: ev
FOTO: RTVS

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články