Krausova ohrdnutá žena pred rozvodom: Luxusu sa nevzdá! | Topky.sk

Utorok, 22. október 2019. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Krausova ohrdnutá žena pred rozvodom: Luxusu sa nevzdá!

Andy Kraus s manželkou Danielou.
Andy Kraus s manželkou Danielou.
Zdroj: Peter Frolo
08.03.2017 19:45

BRATISLAVA – Toto si neodoprie! Začiatkom októbra sa na verejnosť dostala informácia o krachujúcom manželstve úspešného slovenského scenáristu Andyho Krausa (49). Ten sa zaplietol s mladou herečkou Natáliou Puklušovou (32) a práve to mal byť jeden z hlavných dôvodov rozpadu jeho dlhoročného vzťahu s manželkou Danielou. Hoci sa umelec už zbavil aj bývalého rodinného hniezdočka, jeho ešte stále zákonitá žena sa luxusu len tak zrejme vzdať nemieni. Tu je dôkaz!


Scenárista Andy Kraus žil dlhých 17 rokov v harmonickom vzťahu s manželkou Danielou, s ktorou vychovával dve deti. Ich idylka sa ale ako mávnutím čarovného prútika rozpadla v októbri minulého roka. Dôvodom krachu ich manželstva mala byť práve mladá herečka Natália Puklušová, s ktorou mal mať milenecký pomer. Hoci to chvíľu vyzeralo, že Kraus sa vráti k manželke, nestalo sa tak. Namiesto toho sa rozhodol predať niekdajšie rodinné sídlo, ktoré pred 6 rokmi kúpili na lukratívnej bratislavskej Kolibe.

Jeho manželka to po prevalení škandálu niesla ťažko, no zdá sa, že už to tak tragicky neberie. V utorok na obed sme ju totiž stretli v istom obchodnom centre, kde spolu s dcérou nakupovala. Vďaka luxusným kúskom, ktoré mala na sebe, sa blondínka nedala prehliadnuť. Šál a kabelka svetoznámej francúzskej značky Louis Vuitton stoja spolu niekoľko tisíc eur.

Napriek štýlovému oblečeniu si však na vizáži veľmi záležať nedala. Tvár bola bez výraznejšieho mejkapu a vlasy mala len narýchlo vypnuté štipcom. V outfite bez spomínaných drahých doplnkov by Daniela pôsobila ako šedá myška. V minulosti dokonca tvrdila, že nie je márnivá a nepotrpí si na luxusné značky. Odvtedy sa zrejme veľa zmenilo a luxus si dopraje. Žeby sa začala riadiť heslom: radšej miniem na seba, ako by malo ostať na milenku?!

Manželka scenáristu Andyho Krausa Daniela si potrpí na luxusné kúsky.
Krausova ohrdnutá žena pred

Manželka Andyho Krausa zahalená v luxusnom šále a s drahou kabelkou rovnakej značky si vykračovala v istom nákupnom centre.
Krausova ohrdnutá žena pred

Páčia sa vám značkové veci?

87 % nie
áno 13 %

Hlasovalo: 2630Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: ak, archív topky, TV Joj, Real Partners

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články