Posledná rozlúčka s Martinkou z Turca: Prišla hŕstka ľudí a... Mama bez jedinej slzy! | Topky.sk

Sobota, 21. júl 2018. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Posledná rozlúčka s Martinkou z Turca: Prišla hŕstka ľudí a... Mama bez jedinej slzy!

Dnes na poludnie začal pohreb Martinky z Turca.
Dnes na poludnie začal pohreb Martinky z Turca.
19.08.2016 18:00

MARTIN - Minulý týždeň verejnosť prekvapila správa o nečakanej smrti hviezdy televíznych reality šou Martinky z Turca. Martina Chovancová (34) vo štvrtok zomrela na následky zlyhania pečene. Dnes sa v jej rodnom Martine konala posledná rozlúčka. Prišla na ňu len hŕstka ľudí a jej najbližší sa s ňou rozlúčili bez jedinej slzy.


Minulý štvrtok sa na verejnosť dostala správa o nečakanej smrti Martinky z Turca. Hviezda jojkárskych reality šou bola známa tým, že mala blízko k alkoholu... No a práve to sa jej, zrejme, stalo aj osudným - zlyhala jej totiž pečeň. 


Šokujúce správy o Martinke z Turca: Je mŕtva!


Dnes na poludnie sa v dome smútku v Martine konala s Martinou Chovancovou posledná rozlúčka. Na tej sa stretla doslova len hrśtka ľudí. Zbohom televíznej hviezde prišla dať mama Anna so strýkom, manžel Martin, ale aj deti Barbora a Tomáš.  

Zaujímavosťou je, že jej najbližší počas pohrebu nevyronili ani slzu. Nie je žiadnym tajomstvom, že v posledných rokoch Kleopatra z Turca nemala s rodinou najlepšie vzťahy. Deti verejne hovorili o tom, že sú rady, že môžu žiť v detskom domove a mama na dcéru tiež nenašla jediného dobrého slova. Azda najviac užialené boli jej dve kamarátky - Danka a Zdenka. 

Na pohreb Martinky z Turca prišlo dokopy možno 20 ľudí. Najbližší nevyronili ani slzu.
Posledná rozlúčka s Martinkou
Zdroj: noviny.sk/Róbert Fritz


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: noviny.sk/Róbert Fritz, Tv Joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články