Studenková oslavuje 62: Pozrite, kedy vyzerala najhoršie! | Topky.sk

Streda, 23. október 2019. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Studenková oslavuje 62: Pozrite, kedy vyzerala najhoršie!

Zdena Studenková
Zdena Studenková
Zdroj: Jan Zemiar
19.05.2016 11:30

BRATISLAVA – Herecká diva Zdena Studenková dnes oslavuje už 62 rokov. Na svoj vek vyzerá skvelo, no nebolo to vždy tak. Pred pár rokmi podstúpila zákroky, po ktorých vyzerala na prvý pohľad veľmi neprirodzene. Pozrite, kedy jej to naozaj príliš nepristalo.


Toto jej nevyšlo! Zdena Studenková je dáma, ktorá  sa pravidelne o seba stará. Niet preto divu, že aj v dôchodkovom veku vyzerá očarujúco. Mnohé mladšie ženy jej môžu mladistvo vyzerajúcu tvár iba závidieť. No nie vždy vyzerala umelkyňa tak skvelo. Aj ona mala obdobie, kedy to so skrášľovaním evidentne prehnala.

Pred 4 rokmi, keď účinkovala v obľúbenom jojkárskom seriáli Panelák, ju mnohí diváci nespoznávali. Na obraze sa totiž objavila s vyžehleným čelom a zväčšenými perami, ktorými pripomínala mnohé známe playmate. K tomu si nechala blondínka spraviť výrazný mejkap a hneď vyzerala neprirodzene. Doslova bola na nepoznanie.

Našťastie to blondínka s pribúdajúcimi rokmi už tak s vylepšeniami nepreháňa a vyzerá lepšie ako predtým. Veď uznajte sami, tak ako v Paneláku by sme ju už radšej zrejme nechceli nikdy vidieť...

Zdena Studenková s vyžehleným čelom a nafúknutými perami.
Studenková oslavuje 62: Pozrite,

Myslíte si, že to pred rokmi Studenková s vylepšením prehnala?

9 % nie
áno 91 %

Hlasovalo: 2771Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar, Jakub Klimo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články