Studenková poriadne naložila mladým kolegom: Sú z nich kreténi! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 23. január 2020. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Studenková poriadne naložila mladým kolegom: Sú z nich kreténi!

Zdena Studenková
Zdena Studenková
Zdroj: TV JOJ
06.08.2016 13:00

BRATISLAVA - Zotrela ich rovno pred kamerami! Zdena Studenková (62) je známa tým, že si servítku pred ústa nekladie. Na rovinu povie, čo si myslí a nad tým, ako na to zareaguje okolie, sa ani nepozastavuje. Najnovšie to dokázala aj v jojkárskej šou Inkognito. Otvorila ústa a poriadne naložila mladým hereckým kolegom... Sú z nich vraj kreténi!


Zdena Studenková vzbudzuje medzi mladými hercami prirodzený rešpekt a tí majú z blondínky častokrát doslova strach. Vo štvrtok večer to v relácii Inkognito poznamenal aj moderátor Vlado Voštinár. To však nevedel, že tým naštartuje poriadne ostré vyjadrenie známej Slovenky. 

Priamo pred kamerami totiž povedala, čo si o začínajúcich umelcoch myslí. A žiadnu servítku si pred ústa, samozrejme, nekládla. „Len nech sa boja... Aspoň niekoho,“ zahlásila plavovláska. No čo nasledovalo potom, čakal už zrejme len málokto. Neskúsených hercov totiž označila... Ehm, no nazvime to, že dosť drsne. 

„Lebo oni sa za týždeň už neboja nikoho a ničoho a potom sú z nich tí kreténi, ktorí majú pocit, že keď sú na titulke, že sú herci,“ povedala na rovinu Studenková. No po tomto sa už hereckí nováčikovia budú Zdene zrejme oblúkom vyhýbať... Pre istotu!

Páči sa vám na Zdene Studenkovej, že si nekladie servítku pred ústa?

18 % nie
áno 82 %

Hlasovalo: 3633Galéria

Zdena Studenková Zdena Studenková povedala na Vlado Voštinách povedal Zdene Prekvapený výraz herečky Zuzany

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Tv Joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články