Utorok, 25. január 2022. Meniny má Gejza, zajtra Tamara.

Markíza sa vrátila o 15 rokov späť: Diváci neverili vlastným očiam!

Jadranka HandlovskáGaléria fotiek (4)
Jadranka Handlovská
Zdroj: TV MARKÍZA

BRATISLAVA - Azda každý Slovák si pamätá tmavovlasú rosničku z Markízy Jadranku Handlovskú (48). Temperamentná Slovenka sa po dlhých 8 rokoch hlásenia televízneho Počasia vydala pred rokmi na spevácku dráhu. A hudbe sa venuje dodnes. O novinkách zo svojho profesionálneho ale aj súkromného života prišla dnes porozprávať do Telerána. A diváci, keď zapli televízor, akoby sa vrátili o dobrých 15 rokov späť.


Vysielanie markizáckej rannej šou Teleráno každý deň spestrujú zaujímaví hostia. Dnes si moderátori do štúdia pozvali svoju bývalú kolegyňu Jadranku Handlovskú. Tá pred dlhými rokmi hlásila v Záhorskej Bystrici Počasie, no neskôr sa dala na spevácku dráhu. 

A práve vďaka tmavovláske sa dnes televízia vrátila o dobrých 15 rokov späť. Hoci bývalá rosnička prišla do vysielania rozprávať o svojich novinkách zo života, zaspomínala si aj na staré časy a vyskúšala si, aké je to opäť stáť pred kamerou a hlásiť predpoveď počasia. Ak si teda v tom momente diváci zapli televízor, určite neverili vlastným očiam – na prvý pohľad to totiž pôsobilo, akoby sa vrátili v čase. 

 

Pamätáte si na počasie s Jadrankou? Pripomenuli sme si ho v dnešnom Teleráne :)

Posted by Teleráno on 6. január 2016

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}
 

Markíza sa vrátila o 15 rokov späť: Diváci neverili vlastným očiam!

Viac o téme:
ZDROJ: Topky.sk/FOTO: Tv Markíza, Eva Janovická Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Najčítanejšie články