Bohatá panička z Chlapi neplačú: Ukázala nahé prsia aj »bobra«! | Topky.sk

Nedeľa, 19. máj 2019. Meniny má Gertrúda, zajtra Bernard.

Bohatá panička z Chlapi neplačú: Ukázala nahé prsia aj »bobra«!

Gabriela Škrabáková si v minulosti strihla pred kamerami poriadne odvážne scény.
Gabriela Škrabáková si v minulosti strihla pred kamerami poriadne odvážne scény.
Zdroj: falcon
20.03.2015 06:01

BRATISLAVA - Odvážne scény k hereckému chlebíčku jednoducho patria. A skúsenosti s nimi má aj Gabriela Škrabáková (44). Herečka, ktorá aktuálne pôsobí v markizáckom seriáli Chlapi neplačú, si v minulosti užila pred kamerami poriadne odviazaný sex. Na televíznych obrazovkách ukázala nielen nahé prsia, ale aj intímne partie.


Gabriela Škrabáková aktuálne hviezdi v markizáckom seriáli Chlapi neplačú. Tam stvárňuje bohatú paničku, ktorej zamotal hlavu vypočítavý „zlatokop“ Kristián. No sympatická tmavovláska si počas svojej bohatej hereckej kariéry strihla už aj oveľa pikantnejšie úlohy. Na obrazovkách odhalila celé svoje telo.

V českom filme Pararelné svety si Gabriela užívala erotické hrátky s hereckým kolegom Karlom Rodenom. No nešlo o žiadne romantické milovanie. Práve naopak – tmavovláska sa pred kamerami poriadne odviazala a ukázala toho viac než dosť. Veď divákom sa okrem detailného pohľadu na jej prsia naskytol pohľad aj na tie najintímnejšie partie. Podobné vášnivé scény však diváci markizáckeho rodinného seriálu zrejme nikdy neuvidia. 

Gabriela Škrabáková toho pred kamerami ukázala naozaj dosť.
Bohatá panička z Chlapi
Zdroj: falcon

Páči sa vám Gabriela Škrabáková ako herečka?

66 % nie
áno 34 %

Hlasovalo: 1726Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: TV Markíza, Falcon

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články