°C

Streda, 23. september 2020. Meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor.

Úlovok Roba Jakaba: Sexi masérka bez podprsenky!

Robo Jakab si vymenil miesto so sexi masérkou.
Robo Jakab si vymenil miesto so sexi masérkou.
29.06.2012 20:59

PIEŠŤANY - Zadarilo sa mu! Robo Jakab (35) v rámci programu Vo štvorici po Slovensku cestuje so svojimi kolegami po našej krajine a zbiera nové skúsenosti. Zážitok, ktorý sa mu podarilo uloviť v kúpeľnom meste, mu môže závidieť nejeden chlap. Herec si totiž v rámci relaxačnej procedúry vymenil miesto s masérkou. Sexi slečna sa podvolila jeho rukám a dokonca bez problémov „odpratala” z cesty aj svoju podprsenku.


Pri svojich cestách narážajú protagonisti programu Vo štvorici po Slovensku na rôzne zážitky. Ako sme vás už informovali, Marián Miezga má na konte jeden poriadne nepríjemný. Pri nakrúcaní totiž nešťastne spadol z koňa, ktorý sa splašil

Príjemné chvíle si naopak užili Lukáš Latinák a Juraj Kemka so sexi brušnou tanečnicou. A najnovšie má závideniahodnú skúsenosť už aj Robo Jakab. V Piešťanoch totiž nemohol obísť masážny stôl. Už samotný relax pod rukami odborníka je skvelý, no herec si túto aktivitu dokázal ešte vylepšiť. Sexi masérku prehovoril, aby sa zverila od jeho starostlivosti. 

„Ani sme sa nenazdali a už mali vymenené úlohy,” povedal nám so smiechom zdroj zo zákulisia. Jakab si tak vzal do parády slečnu, ktorá proti jeho dotykom ani najmenej neprotestovala. „Bez problémov si rozopla aj podprsenku,” prezradil náš informátor. Zamestnankyňa luxusného hotela si masáž od herca naozaj vychutnávala. Nakoniec ho dokonca pochválila, že je v tomto smere veľmi talentovaný. 

Chodievate na masáže?

62 % nie
áno 38 %

Hlasovalo: 744


Tip: Pozrite si Vo štvorici po Slovensku na Markíze. Presný čas vysielania nájdete na telkac.sk


Galéria

Robo Jakab si vymenil Robo Jakab bol na Jakab si s masérkou Robo Jakab sa úlohy

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: TV Markíza

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články